Krasnostawscy Jagiellończycy w Warszawie.


Dnia 16 listopada 2011 roku na krytej pływalni w Krasnymstawie odbyły się powiatowe zawody w pływaniu sztafetowym i indywidualnym, których organizatorem był Szkolny Związek Sportowy. Do rywalizacji przystąpiło 202 zawodników i zawodniczek reprezentujących szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne z terenu powiatu krasnostawskiego. W zawodach tych bardzo dobrze zaprezentowali się pływacy z naszej szkoły.
W pływaniu sztafetowym wśród dziewcząt zwyciężyła drużyna z I Liceum Ogólnokształcącego w Krasnymstawie uzyskując wynik: 3:06,06. Pod opieką Marty Grzywna wystąpiły w składzie: Haratym Patrycja, Piłat Paulina, Prasał Natalia, Grabiec Monika, Ekalt Dorota, Zielińska Paula, Kwiecień Weronika, Krasoń Diana, Drzewisz Gabriela, Policha Karolina. Drugie miejsce zajęła reprezentacja II Liceum Ogólnokształcącego w Krasnymstawie z czasem: 3:37,14.
Sztafety pływackie chłopców wygrała również reprezentacja I Liceum Ogólnokształcącego w Krasnegostawie z wynikiem 2:14,50. Wyprzedzili oni II Liceum Ogólnokształcące w Krasnymstawie (2:48,06) i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krasnymstawie (3:00,65).
I LO pod kierunkiem Marty Grzywna wystąpiło w składzie: Miciuła Paweł, Malczewski Mateusz, Marciniec Jakub, Łyp Paweł, Krukowski Patryk, Orkiszewski Hubert, Żelazko Michał, Kowalczyk, Patryk, Ćwirta Krzysztof, Tomczyk Sławomir.
Najlepsze wyniki w konkurencjach indywidualnych:
50m. styl grzbietowy dziewcząt:
1 miejsce – Zielińska Paula – klasa II d – 0:39,93 – I LO Krasnystaw
2 miejsce – Policha Karolina – klasa I c – 0:54,24 – I LO Krasnystaw
3 miejsce – Drzewisz Gabriela – klasa Ib – 0:56,83 – I LO Krasnystaw
50m. styl grzbietowy chłopców:
1 miejsce – Miciuła Paweł – klasa III a – 0:34,75 – I LO Krasnystaw
2 miejsce – Krukowski Patryk – klasa II a – 0:38,34 – I LO Krasnystaw
3 miejsce – Tomczyk Sławomir – klasa I d – 0:41,80 – I LO Krasnystaw
50m. styl klasyczny dziewcząt:
1 miejsce – Haratym Patrycja – klasa III b – 0:43,34 – I LO Krasnystaw
2 miejsce – Grabiec Monika – klasa III a – 0:49,96 – I LO Krasnystaw
3 miejsce – Kwiecień Weronika – klasa II c –  0:55,03 – I LO Krasnystaw
50m. styl klasyczny  chłopców:
1 miejsce – Łyp Paweł – klasa II e – 0:35,97 – I LO Krasnystaw
2 miejsce – Malczewski Mateusz – klasa III a – 0:40,05 – I LO Krasnystaw
3 miejsce – Drapsa Sebastian – klasa III e – 0:41,93 – I LO Krasnystaw
50m. styl dowolny dziewcząt:
1 miejsce – Prasał Natalia – klasa III b – 0:35,78 – I LO Krasnystaw
2 miejsce – Piłat Paulina – klasa III b – 0:38,54 – I LO Krasnystaw
3 miejsce – Ekalt Dorota – klasa II d –  0:45,34 – I LO Krasnystaw
50m. styl dowolny chłopców:
1 miejsce – Żelazko Michał – klasa II e – 0:27,68 – I LO Krasnystaw
2 miejsce – Orkiszewski Hubert – klasa II b –  0:30,09 – I LO Krasnystaw

Zwycięskie sztafety i zawodnicy w konkurencjach indywidualnych z miejsce I-III będą reprezentować powiat krasnostawski w zawodach rejonowych, które odbędą się 28 listopada w Zamościu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



© 2007 stunicholls.com

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, ul. Piłsudskiego 50, 22-300 Krasnystaw
email: pierwszeliceumkrasnystaw@interia.pl tel. (sekretariat): 082 576 21 46 fax: 082 576 00 61                                                                    J&S Studio