Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Spotkanie z Rodzicami uczniów klas trzecich.

Opublikowano: piątek, 09, styczeń 2015 13:42


W dniu 8 stycznia 2015 roku o godzinie 16.00 odbyło się zebranie z rodzicami uczniów klas trzecich.
Przebiegało ono w dwóch częściach. W pierwszej, która odbyła się na sali gimnastycznej, Pani Dyrektor Edyta Fidecka powitała przybyłych rodziców
i złożyła życzenia noworoczne a następnie przedstawiła wyniki klasyfikacji uczniów klas trzecich po pierwszym semestrze w roku szkolnym 2014/2015.

Pani Dyrektor wyróżniła uczniów z najwyższą średnią ocen (powyżej 4,50):
Antoniak Jakub III A
Mataczyński Cyprian III A
Banak Eliza III B
Kalinecka Klaudia III B
Wójtowicz Joanna III B
Chmiel Jagoda III C
Kostrzanowski Michał III C
Madeja Olga III E
Mazurek Dominika III E

Wymienieni zostali także uczniowie ze stu procentową frekwencją na zajęciach lekcyjnych:
III A: Mataczyński Cyprian
III B: Patyk Radosław
III C: Bugała Karolina, Kaluźniak Paulina, Miszczak Katarzyna, Zawiślak Paula
III E: Rewerski Wojciech, Scaffidi Igo


Uczniowie klas trzecich osiągali w pierwszym semestrze także znaczące sukcesy sportowe:
Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe:
I miejsce dziewczęta:
Maj Monika (IIIc), Czarnecka Paulina (IIIc), Dziedzic Paulina (IIIe), Popek Sylwia (IIIe),
II miejsce chłopcy:
Madeja Michał (IIIa), Patyk Radosław (IIIb), Marczewski Daniel (IIIb), Banaszkiewicz Tomasz (IIIb), Wójcik Paweł (IIId), Pawlak Sebastian (IIIe), 

Liga Lekkoatletyczna- powiat:
I miejsce dziewczęta:
Dziedzic Paulina (IIIe) Maj Monika(IIIc), Czarnecka Paulina (IIIc), Ćwirzeń Ewelina (IIIb), Wrzyszcz Aneta (IIIc), Ćwirta Paulina (IIIc),

I miejsce chłopcy:
Madeja Michał (IIIa), Weremko Mateusz (IIId), Żelazek Patryk (IIId), Gębicz Norbert (IIIe), Czuba Karol (IIIa), Majczak Bartłomiej (IIIb) Gułaś Jakub (IIIc), Kucharczyk Łukasz (III a).

Rejonowe zawody lekkoatletyczne:
III miejsce dziewczęta: Dziedzic Paulina (IIIe), Maj Monika(II c), Bandosz Katarzyna (IIId) , Wrzyszcz Aneta (IIIc), Ćwirta Paulina (IIIc)
VI miejsce chłopcy: Madeja Michał ( IIIa), Żelazek Patryk (IIId), Gębicz Norbert (IIIe), Kucharczyk Łukasz (IIIa), Gułaś Jakub (IIIc).
Powiatowe zawody w pływaniu sztafetowym:
I miejsce dziewczęta:
Czarnecka Paulina (IIIc), Maj Monika (IIIc), Rusak Adrianna (IIIc), Słabek Weronika (IIIc), Madeja Olga (IIIe),
I miejsce chłopcy:
Mataczyński Cyprian (IIIa), Kucharczyk Łukasz (IIIa),

Powiatowe zawody w pływaniu indywidualnym:
Cyprian Mataczyński (IIIa)
Olga Madeja ( IIIe), Czarnecka Paulina (IIIc), Ćwirta Agnieszka, Monika Maj (IIIc), Adrianna Rusak (IIIc),

Zawody rejonowe w pływaniu sztafetowym
II miejsce dziewczęta:
Czarnecka Paulina (IIIc), Maj Monika (IIIc), Rusak Adrianna (IIIc), Słabek Weronika (IIIc), Madeja Olga (IIIe),
III miejsce chłopcy:
Mataczyński Cyprian (IIIa), Kucharczyk Łukasz (IIIa),

Zawody rejonowe w pływaniu indywidualnym:
Madeja Olga (IIIe), Mataczyński Cyprian ( IIIa), Czarnecka Paulina (IIIc), Maj Monika (IIIC), Rusak Adrianna (IIIc)

Zawody wojewódzkie w pływaniu sztafetowym:
Czarnecka Paulina (IIIc), Maj Monika (IIIc), Rusak Adrianna (IIIc), Słabek Weronika (IIIc), Madeja Olga (IIIe),
Zawody wojewódzkie w pływaniu indywidualnym:
Madeja Olga (IIIe),

Tenis stołowy indywidualny:
Magdalena Szewczak ( III b) – I miejsce w zawodach powiatowych,
V miejsce w zawodach rejonowych,
udział w zawodach wojewódzkich


Następnie Pani Dyrektor przedstawiła obecnym na zebraniu rodzicom wyniki przeprowadzonych w szkole matur próbnych oraz szczegółowo omówiła ich analizę.
Po tej części rodzice udali się na spotkania z wychowawcami klas.
Dziękujemy Rodzicom za uczestnictwo w spotkaniu.

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie