Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

NASZE SIATKARKI NA FALI

Opublikowano: wtorek, 10, marzec 2015 18:29    9.03.2015 reprezentacja I LO im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie wystąpiła w XVIII Turnieju Siatkówki Dziewcząt o Puchar Dyrektora II LO w Chełmie. Nasza szkoła po raz pierwszy została zaproszona do udziału w tych prestiżowych zawodach.
Do rywalizacji przystąpiły następujące szkoły: II LO w Chełmie, I LO w Łukowie, I LO w Krasnymstawie oraz III LO w Chełmie.


Po  oficjalnej prezentacji, zawodniczki przystąpiły do sportowych zmagań.
To był udany dzień! Rozgrywki stały na bardzo wysokim poziomie, któremu sprostały nasze dziewczęta, zajmując II miejsce.
   Po zaciętych meczach wygrały z zawodniczkami  I LO z Łukowa, a także z III LO z Chełma, uległy zaś drużynie II LO z Chełma, która to szkoła zwyciężyła w całym turnieju.
   Wśród najlepszych zawodniczek tych rozgrywek znalazła się Paulina Ćwirta z klasy IIIc.
   Drużyna z Jagiełły pod opieką p. Grzegorza Rycyka wystąpiła w składzie: Paulina Ćwirta, Aneta Wrzyszcz, Klaudia Trojanowska, Edyta Kowalska, Klaudia Nawrocka, Elżbieta Kapeluszna, Anna Orłowska, Magdalena Pawłasek oraz Dorota Marczyńska.
              Życzymy dalszych sukcesów!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2019 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie