Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Opublikowano: poniedziałek, 29, czerwiec 2015 10:33


26 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2014/2015. Na uroczyste podsumowanie roku szkolnego przybyli następujący goście:Pan Józef Zając – Senator Rzeczypospolitej Polskiej i Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie, Pan Janusz Szpak – Starosta Krasnostawski, Pani Beata Fałda – Prorektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie, Pan Artur Balwisz– przedstawiciel Rady Rodziców I LO, Pani Urszula Hus – członek zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Liceum i Gimnazjum im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie.
    Po przywitaniu przybyłych gości Pani Dyrektor Edyta Fidecka dokonała podsumowania roku szkolnego, podkreślając sukcesy uczniów w olimpiadach i konkursach oraz zapoznała zebranych z wynikami klasyfikacji końcoworocznej.


Następnie najlepszym uczniom wręczono świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe : 

1) Iga Patejuk – klasa I a – średnia ocen - 5,19
2) Szymon Antoniak – klasa I a- średnia ocen- 5,13
3) Natalia Sulowska – klasa I b, Karol Ścibak– klasa I c; średnie ocen – 5,06
4) Karolina Rogowska – klasa II d – średnia ocen – 5,00
5) Natalia Dzida – klasa II c – średnia ocen – 4,89
6) Adrianna Chodorowska – klasa I a, Eliza Cimek – klasa I c, Anna Orłowska- klasa II d ; średnie ocen – 4,88
7) Kamila Weremko– klasa I b, Adam Franczak – klasa I c, Maryla Rewerska – klasa I c; średnie ocen – 4,81
8) Aleksandra Wybraniec – klasa II a, Justyna Lis – klasa II c, Agata Siwiec – klasa II c; średnie ocen – 4,78
9) Dominik Kondraciuk – klasa I a – średnia ocen – 4,75.

    Pani Dyrektor przedstawiła wyniki obrad kapituły dokonującej wyboru kandydatów pretendujących do nagród i stypendiów.
Nagrodę Cum Laude ( przyznawaną przez Radę Rodziców I LO im. W. Jagiełły ) dla uczniów klas II otrzymały : Karolina Rogowska – klasa II d – średnia ocen – 5,00, Natalia Dzida – klasa II c – średnia ocen - 4,89, Anna Orłowska – klasa II d – średnia ocen – 4,88.
Nagrodę Sapere Auso ( przyznawaną przez Radę Pedagogiczną I LO im. W. Jagiełły ) dla uczniów klas I otrzymali : Iga Patejuk– klasa I a - średnia ocen – 5,19, Szymon Antoniak – klasa I a - średnia ocen -5,13, Natalia Sulowska – klasa I b – średnia ocen – 5,06
    Nagrodami za bardzo dobre lub dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie , udział w olimpiadach, konkursach, zawodach sportowych lub działalność społeczną zostali wyróżnieni :
- klasa I a : Emil Danieluk, Jan Marciniec, Agata Parada, Jakub Sokół, Patryk Wiącek,
- klasa I b : Justyna Ciechańska, Iga Dziurka, Kinga Galewska, Agnieszka Ćwirta, Mateusz Krupa, Monika Mąka, Julia Szewczyk, Joanna Wargol, Magdalena Żurek,
- klasa I c : Paulina Cholewa, Adrianna Krukowska, Katarzyna Mróz, Anna Rudnik, Maciej Szymaniak,
- klasa II a : Maria Bas, Karolina Broniarek, Maciej Sypetkowski,
- klasa II b : Angelika Waśkiewicz,
- klasa II c : Bartłomiej Bęcal, Aleksandra Dmitroca,
- klasa II d : Angelika Ciepłowska, Magdalena Ciołek, Aleksandra Dołgań, Dorota Marczyńska, Adrian Myszak, Dominika Domaciuk, Kinga Babicz, Natalia Huba, Karol Miszczak, Magdalena Pawłasek,

    Nagrody za 100 % frekwencję otrzymali : klasa II a– Karolina Broniarek, Kamil Misztal.

Uhonorowano także laureatów szkolnych konkursów i zawodów sportowych odbywających się II semestrze roku szkolnego. Oto lista nagrodzonych :
- szkolny konkurs Mistrz Języka Angielskiego: I m. - Marek Sarnacki, II m. – Szymon Antoniak, III m. – Paulina Kowalik
- szkolny konkurs plastyczny z języka niemieckiego – Agata Siwiec
- szkolny konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych – Justyna Lis
- godne reprezentowanie szkoły w konkursach wojewódzkich z języka niemieckiego – Maria Bas, Agata Kawa
- szkolny konkurs Mistrz Matematyki : I m. – Maciej Sypetkowski, II m. – Patryk Buk, III m. – Szymon Antoniak
- szkolny etap Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur : wyróżnienia – Cyprian Mataczyński – absolwent, Rafał Bojarczuk, Maciej Sypetkowski, Szymon Antoniak
- zawody; siatkówka plażowa : a) dziewczęta - Angelika Żebrowska, Angelika Waśkiewicz, b) chłopcy – I m. Paweł Matycz, Michał Miszczak, II m. Wojciech Matycz, Grzegorz Łazeba
- mecz o Puchar Dyrektora Szkoły – drużyna klas drugich.
    Podziękowania za szczególny wkład w życie kulturalne szkoły i godne reprezentowanie liceum w różnych przedsięwzięciach artystycznych otrzymali : Paulina Sobstyl, Nadia Sikorska, Martyna Marczewska, Szymon Warchulski, Alan Kwiecień, Amanda Dzik, Julia Gleń, Ewa Bojarczuk, Eliza Sawczuk, Paweł Goncikowski, Patryk Mąka.
    Po rozdaniu nagród i wyróżnień okolicznościowe przemówienia wygłosili : Senator Rzeczypospolitej Pan Józef Zając , Starosta Krasnostawski Pan Janusz Szpak oraz Pani Urszula Hus.

    Ostatnim punktem programu była część artystyczna . Skecze oraz piosenki wykonywali młodzi artyści: klasa II c – Alan Kwiecień, Justyna Lis, Agata Siwiec, Bartłomiej Bęcal, Amanda Dzik, Michał Słotwiński, Szymon Warchulski; klasa IIa – Paulina Sobstyl, Patryk Mąka; klasa I b – Paweł Goncikowski, Martyna Marczewska, Mateusz Chlebuś, Przemysław Sobieszczański, Wojciech Rogowski, Jakub Swęd, Julia Szewczyk, Magdalena Żurek. Nad całością programu czuwali: pani Dorota Matysiak,nauczycielka języka polskiego oraz pan Jacek Wojciechowski, pedagog szkolny.

Życzymy miłych wakacji !

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie