Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Mecz o mistrzostwo I LO!

Opublikowano: poniedziałek, 12, październik 2015 10:21


W dniu 3 października 2015r. na boiskach Zespołu Szkół Nr 1 w Krasnymstawie odbył się turniej w piłce nożnej o Mistrzostwo Szkoły. Uczestniczyło 5 zespołów z klas I-III. Zwyciężyła klasa III d, pokonując w finale klasę II a wynikiem 7: 3.


Najbardziej bramkostrzelnymi zawodnikami turnieju zostali: Damian Brożek z klasy III d z 11 bramkami i Kamil Szponar z klasy I b z 10 bramkami. Organizatorem turnieju był pan Mirosław Patejuk. Pogoda tego dnia sprzyjała naszym zawodnikom, dopisali również kibice.Oby tyle bramek strzelała nasza drużyna narodowa!

                                                                                                     Mirosław Patejuk

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2019 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie