Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

Mikołajki na Oddziale Dziecięcym

Opublikowano: środa, 30, grudzień 2015 15:59


Dnia 18 grudnia 2015 roku wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu, działającego w naszym Liceum pod kierownictwem pani Magdaleny Sadowskiej, udali się do krasnostawskiego szpitala, aby obdarować prezentami mikołajkowymi małych  pacjentów przebywających na Oddziale Dziecięcym.

   Odwiedziny Mikołaja były dla dzieci nie lada przeżyciem, czego przejawem było wielkie zaskoczenie, ale przede wszystkim uśmiechy malujące się  na ich buziach. Dzięki naszej inicjatywie dzieci choć na chwilę mogły zapomnieć o szpitalnej rzeczywistości.

   Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i pracownikom naszej szkoły, którzy włączyli się w tę akcję, przynosząc słodycze, owoce, przybory szkolne, zabawki czy puzzle dla chorych maluchów. Bez Waszego udziału mikołajkowe upominki na pewno nie byłyby tak okazałe!

                                                                                        Wolontariusze z Jagiełły

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie