Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

Czas świąt Bożego Narodzenia to czas radości, pokoju i składania życzeń.

Opublikowano: poniedziałek, 04, styczeń 2016 19:12


    Boże Narodzenie, to święta szczególnie radosne, pełne dobrych uczuć i tradycji. Spotkanie Wigilijne jest tradycją naszego Internatu i stanowi bardzo ważny element wspólnego przebywania ze sobą zarówno mieszkańców Internatu, jak i zaproszonych przez wychowanków gości. Ta szczególna uroczystość odbyła się w 17 grudnia 2015roku.

 


  Przy biało nakrytych stołach spotkali się wychowankowie internatu z wychowawcami, z Panią Edytą Fidecką- dyrektorem I Liceum Ogólnokształcącego, z Panią Anną Patejuk – zastępcą dyrektora i księdzem Adamem Musielem.
  Świąteczny nastrój podkreślił występ artystyczny naszej młodzieży . Po występie, Pani dyrektor Edyta Fidecka i kierownik internatu, Pani Małgorzata Pasierkiewicz życzyły, aby magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniosła spokój i radość, świąt spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze oraz pomyślności i szczęścia w Nowym Roku 2016.   
     Wigilia przebiegała w atmosferze rodzinnego ciepła, wzajemnej życzliwości i pojednania. Były płynące z głębi serca życzenia, opłatek-symbol chleba i wzajemnego przebaczenia. Spotkanie zostało uwieńczone wspólnym kolędowaniem przy świątecznym stole.
  Dzięki wysiłkom i ciężkiej pracy naszych wspaniałych pań kucharek mieliśmy szansę spróbowania tradycyjnych wigilijnych potraw.
  Spotkanie stało się okazją do wręczenia nagród dla zwycięzców rozstrzygniętych niedawno konkursów. Były to:
- Konkurs ortograficzny (1miejsce – Magdalena Kowalczyk, 2 miejsce – Anna Orłowska)
Konkurs na najpiękniejszy wiersz o tematyce przemijania (1 miejsce - Maryla Rewerska i Iwona Korzec)
- Semestralny konkurs „Czysty pokój”  i jednocześnie najładniej udekorowany świątecznie pokój (1 miejsce - Maryla Rewerska i Karolina Dąbska). Nagrodzone zostały także mieszkanki wyróżniających się pokoi.
         Bez wątpienia był to piękny i niezwykle wzruszający wieczór, który w przededniu świąt pozwolił wszystkim oderwać się choć na krótką chwilę od codziennych spraw i obowiązków.

                                                                             Młodzieżowa Rada Internatu

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie