Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

Piękny Jubileusz Warsztatu Terapii Zajęciowej

Opublikowano: czwartek, 14, styczeń 2016 10:32


   Grupa wolontariuszy z Internackiego Koła Wolontariatu miała zaszczyt uczestniczyć w uroczystych obchodach XX-lecia działalności Warsztatu Terapii Zajęciowej w Krasnymstawie.


   W piątek 8 stycznia 2016 roku wychowankowie naszego internatu wraz z Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Wł. Jagiełły w Krasnymstawie Panią Edytą Fidecką, Kierownik Internatu Panią Małgorzatą Pasierkiewicz i opiekunem wolontariuszy Panią Krystyną Tomaszewską uczestniczyli w pięknym jubileuszu. Była to okazja do spotkania z niepełnosprawnymi intelektualnie uczestnikami Warsztatu Terapii Zajęciowej, na którym wspominano wspólnie spędzone chwile, imprezy okolicznościowe i spotkania. Dokonano również podsumowania dotychczasowej współpracy. Styczniowy mróz nie ochłodził gorącej atmosfery. Uwieńczeniem uroczystości była wspaniała zabawa karnawałowa zakończona wyborem króla i królowej balu.
   Mamy nadzieję, że entuzjazmu młodym wolontariuszom nie zabraknie i już niebawem spotkamy się na wspólnym balu karnawałowym w Internacie.

                                                                        Internackie Koło Wolontariuszy

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie