Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

Zdobyliśmy kolejną tarczę!!!

Opublikowano: piątek, 15, styczeń 2016 08:48


Ogólnopolski Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych został ogłoszony.

   Nasza szkoła zajęła 26 miejsce w województwie, a 409 w kraju, zdobywając Brązową Tarczę. Jest jedyną placówką oświatową powiatu krasnostawskiego wyróżnioną spośród 500 najlepszych. Wyprzedziliśmy również wszystkie renomowane licea chełmskie.

   Kapituła rankingu, pod przewodnictwem prof. Jana Łaszczyka – Rektora Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie brała pod uwagę następujące kryteria i ich wagi procentowe w Rankingu Liceów 2016:
- wyniki matury z przedmiotów podstawowych – 25%
- wyniki matury z przedmiotów dodatkowych – 45%
- sukcesy uczniów w olimpiadach przedmiotowych – 30%.

W Rankingu 2016 brane były pod uwagę jedynie wyniki matury pisanej w tzw. „nowej formule”.

   W tym roku ocenie poddano 2167 liceów ogólnokształcących i 1817 techników. Ranking prezentuje 500 najlepszych liceów i 300 najlepszych techników w Polsce. Zwycięzcy otrzymają dyplomy na uroczystej Gali Finałowej, która odbędzie się w gmachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie