Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

BAL PÓŁMETKOWY

Opublikowano: środa, 03, luty 2016 12:20


                                                         „Jakoby też rok bez wiosny mieć chcieli,
                                                           którzy chcą, żeby młodzi nie szaleli.”
                                                                                          Jan Kochanowski


W sobotę 30 stycznia 2016 r. Jagiellończycy mieli okazję po raz kolejny godnie zaprezentować się poza murami szkoły. Uczniowie klas drugich doskonale bawili się na Balu Półmetkowym, który symbolicznie ukazał nam, iż jesteśmy w połowie licealnej drogi prowadzącej nas do matury.


   Zabawa miała miejsce w restauracji Magnum Bonum. W tym przepięknym lokalu spotkaliśmy się o godzinie 18.00 i na początku uczestniczyliśmy w krótkiej części oficjalnej poprowadzonej przez Natalię Sulowską z klasy II B oraz Adama Franczaka z klasy II C, którzy bardzo uroczyście powitali wszystkich zgromadzonych. Po krótkim wstępie, p. Dyrektor Edyta Fidecka ze swej strony również wszystkich serdecznie powitała i oficjalnie otworzyła nasz bal, życząc wszystkim udanej zabawy. Po symbolicznym podziękowaniu naszym wychowawcom: p. Teresie Atras p. Katarzynie Nowackiej oraz p. Agnieszcze Chwaszcz oraz Dyrekcji szkoły za możliwość zorganizowania tej wspaniałej zabawy oraz za opiekę podczas tego wieczoru, zasiedliśmy do stołów.
   Wszyscy wyglądali zjawiskowo, co można dostrzec na zdjęciach poniżej. Drugoklasiści jednogłośnie stwierdzili, że była to naprawdę udana impreza, do czego w dużej mierze przyczynił się DJ Damian Surma, który dobrał muzykę adekwatną do imprezy i naszego wieku, a także zorganizował zabawy, będące dodatkową atrakcją balu. Potwierdzeniem udanej imprezy jest to, iż czas upłynął bardzo szybko. Nie od dziś jednak wiadomo, że w dobrym towarzystwie nudzić się nie można! Teraz pozostaje nam zdobywać wiedzę i realizować się w życiu szkolnym oraz powoli wyczekiwać najważniejszego balu - Studniówki! A to już za rok…

                                                                       Kinga Galewska, klasa IIB

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie