Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

Walentynki w internacie

Opublikowano: czwartek, 18, luty 2016 09:41                                                                             Miłość niejedno ma imię…


W lutym tradycyjnie obchodzimy Walentynki. Tego dnia zakochani wysyłają do siebie kartki, listy, sms-y, w których wyznają sobie miłość i sympatię.
   Wychowankowie Internatu I Liceum Ogólnokształcącego  im. Wł. Jagiełły w Krasnymstawie co roku urozmaicają sobie ten dzień i organizują go tak, aby był  jeszcze ciekawszy.    10 lutego zorganizowali pocztę walentynkową oraz liczne zabawy.

   Na spotkaniu wręczono listy miłosne, które wcześniej młodzież wrzucała do walentynkowej skrzynki. Przeprowadzono konkurs wiedzy związany z tym świętem. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużym poczucie humoru. Najzabawniejsza była jednak „Randka w ciemno” zorganizowana na wzór dawnego programu telewizyjnego, w której wybrana para ( Katarzyna Wrońska i Damian Wach) otrzymała w nagrodę bon do pizzerii.
Walentynkowy quiz i poczta cieszyły się dużym powodzeniem.

   Święto to ma wielu zwolenników i przeciwników, ale jedno jest pewne: każdy chce być w życiu szczęśliwy i kochany.

                                                                    Młodzieżowa Rada Internatu

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie