Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

I TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR JAGIEŁŁY JUŻ ROZSTRZYGNIĘTY

Opublikowano: środa, 02, marzec 2016 12:53


W dniu 23 lutego 2016 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie odbył się I Turniej Szachowy o Puchar Jagiełły. W turnieju wzięło udział 25 uczniów reprezentujących następujące szkoły: Zespół Szkół nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie, Zespół Szkół Nr 1 w Siennicy Nadolnej, Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Fajsławicach, Gimnazjum nr 1 w Krasnymstawie, Szkoła Średnia przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Rejowcu, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Bartosza Głowackiego w Krasnymstawie, Zespół Szkół Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krasnymstawie, I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, Szkoła Podstawowa w Żółkiewce.

   Zawodnikom kibicowali rodzice i uczniowie. Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Starosta Krasnostawski Pan Janusz Szpak. Dyrektor szkoły, Pani Edyta Fidecka życzyła zawodnikom sukcesów oraz samych właściwych posunięć w szachowych rozgrywkach. Turniej, którego celem była popularyzacja „królewskiej gry” wśród dzieci i młodzieży oraz poszukiwanie następców mistrzów został rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund po 15 minut dla zawodnika na partię. 

   O kolejności zajętych miejsc zadecydowała suma zdobytych punktów w rozegranych przez zawodników partiach – 1 punkt za wygraną partię, 0,5 punktu za remis i 0 punktów za przegraną partię.
Zwycięzcą turnieju został Jakub Tkaczyk, drugie miejsce zajął Kamil Baran, a trzecie miejsce na podium należało do Pawła Dzirby. Puchary pełne słodkości dla najlepszych zostały ufundowane przez „Jagiełłę”. Nagrodzeni w turnieju to zawodnicy klubu z Fajsławic, Serdecznie GRATULUJEMY zwycięzcom i wszystkim uczestnikom turniejowych rozgrywek wspaniałych umiejętności godnych szachowych mistrzów.
Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy z wymownym motto:
„64 pola szachownicy otwierają w umyśle ogrom możliwości, podobnie jak 32 litery alfabetu”.

   Dyrektor szkoły, Pani Edyta Fidecka składa serdeczne podziękowania za pomoc w przeprowadzeniu turnieju dla Panów Remigiusza Stańczuka, Wojciecha Bolesty i Adama Krupy oraz fundatorom nagród - Panu Remigiuszowi Stańczukowi, Młodzieżowemu Centrum Kariery w Krasnymstawie, Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Krasnymstawie.

Już dziś zapraszamy na II Turniej Szachowy o Puchar Jagiełły. Do zobaczenia za rok!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie