Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

Profilaktyka w Internacie

Opublikowano: czwartek, 17, marzec 2016 13:00


Wychowankowie Internatu przy I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie 9 marca 2016 roku mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu szkoleniowym, zorganizowanym przez sekcję higieniczno-sanitarną pod opieką Pani Krystyny Tomaszewskiej i SANEPID-u w Krasnymstawie.
Tematem zajęć była ,,Profilaktyka chorób dietozależnych, racjonalne żywienie się młodzieży.” Szkolenie przeprowadziła Pani Bogumiła Prymaczuk.

   Dużym powodzeniem cieszył się utworzony punkt informacyjny, w którym prowadzono działania akcyjne związane z profilaktyką nikotynizmu oraz zagrożeń zdrowotnych wynikających z zażywania alkoholu i środków psychoaktywnych.
Podczas spotkania prowadzone były rozmowy indywidualne z pracownikami SANEPID-u, Panią Bogumiłą Prymaczuk i Panią Agatą Wójtowicz, rozdawano też interesujące materiały tematyczne. Młodzież miała okazję dokonania pomiarów wskaźników medycznych: ciśnienia tętniczego oraz wskaźnika BMI.
Wychowankowie eksperymentowali oglądanie zniekształconej rzeczywistości przy użyciu narkogogli i alkogogli.
Kolejne spotkanie o tematyce zdrowotnej odbędzie się w naszym Internacie już niebawem.

                                                                        Młodzieżowa Rada Internatu

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie