Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

Powiew wiosennej miłości i „Liebesgedichte” - Konkurs poezji niemieckiej

Opublikowano: czwartek, 24, marzec 2016 20:34


15 marca odbył się szkolny konkurs recytatorski, na którym uczniowie deklamowali utwory w języku niemieckim. Celem konkursu było skłonienie uczestników do refleksji nad pięknem języka obcego oraz przyswojenie wiedzy o twórczości poetów niemieckojęzycznych. Konkurs umożliwił uczniom odkrycie i rozwinięcie zdolności recytatorskich.


   W konkursie wzięło udział 13 uczestników, a zdolności artystyczne oceniało jury w składzie: Pani  Dyrektor Edyta Fidecka, Pani Marzena Altmajer – Chwała, Pani Sylwia Nowosad oraz Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Julia Gleń.  Po burzliwych obradach, jury zdecydowało się przyznać: I miejsce Agacie Kawie, uczennicy klasy IIIB, II miejsce Agacie Siwiec, uczennicy klasy IIIc, natomiast III miejsce zdobyła Weronika Mróz - uczennica klasy Ic.
Wyróżnienia otrzymali: Patryk Mąka z kl. IIIA, Monika Bochyńska z kl. IIIB, Kinga Galewska z kl. IIB oraz Ilona Stępień z klasy Ia.

   Warto zaznaczyć, że każdy z uczestników zasłużył na uznanie , ponieważ piękna interpretacja poezji w języku obcym wymaga nie lada talentu i pracy.

   Konkurs pod okiem naszych miłych nauczycielek języka niemieckiego: Pani Sylwii Nowosad i Pani Anny Rycyk został sumiennie przygotowany przez młodzież z klasy Ib, która bardzo chętnie i efektownie przygotowała każdy detal scenografii. Wielkie podziękowania należą się również uczniom klasy IIa i IIc, za pomoc w dekoracji sali, która nadała konkursowi nieziemski klimat.

Nie należy także zapomnieć o serdecznych podziękowaniach dla sponsorów nagród, które trafiły do wygranych i wyróżnionych:
-Księgarni Bookland w Lublinie
-Panu Wiesławowi Siwcowi - Agat s.c.
-Cukierni Kawa w Krasnymstawie
-„Paloma” s.c.
-Usługi fryzjerskie Marzena Krzysztofik
-Salon Kosmetyczny „Magda”
-Salon fryzjerski Izabela Przychodaj
-Zakład fryzjerski Małgorzata Kamińska
-Salon Fryzjerski Amanda
-BZWBK

                                                                     Monika Bochyńska kl.IIIB

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie