Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

Afrykańskie klimaty w I LO

Opublikowano: czwartek, 31, marzec 2016 09:49


W dniu 11 marca naszą szkołę odwiedziły siostry nowicjuszki z Żułowa, opiekujące się osobami niewidomymi. Dwie z nich pochodzą z Afryki i prowadzą tam szkołę dla niewidomych i niedowidzących dzieci, o której nam opowiedziały. Mogliśmy się przekonać, jak wygląda ich lekcja, przerwa, czy taniec, którym witają gości.

   Siostry były otwarte na pytania, więc ciekawscy uczniowie chętnie poruszali nurtujące ich tematy. Otrzymaliśmy również podziękowanie za aktywne wspieranie przez naszych uczniów dzieła misyjnego poprzez udział w akcji „Adopcja serca”. Siostry próbowały również nauczyć nas modlitwy i piosenki w języku suahili. Nasze spotkanie zakończyło się wspólnym afrykańskim tańcem w rytmie wybijanym przez bębenek djembe. Na początku czuliśmy się trochę skrępowani, ale po krótkiej chwili daliśmy popis swoich umiejętności tanecznych.

                                                                 Małgorzata Chwil, klasa IA

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie