Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

A może studia medyczne?!

Opublikowano: środa, 20, kwiecień 2016 11:31


12 kwietnia, klasy trzecie o profilu biologiczno - chemicznym pod opieką pań: Anny Kowalskiej i Beaty Dmitrocy wzięły udział w Dniach Otwartych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Czekało nas tam wiele atrakcji. Mieliśmy szczęście, że dotarliśmy na miejsce przed tłumami z lubelskich szkół. Obejrzeliśmy wszystkie stoiska, przy każdym mogliśmy poczęstować sie krówką z logo uniwersytetu i porozmawiać ze studentami, którzy chętnie rozwiewali nasze wątpliwości i udzielali odpowiedzi na pytania. 

   W przerwach między wykładami mogliśmy wziąć udział w warsztatach „szycia”, zmierzyć sobie poziom tkanki tłuszczowej i glukozy we krwi, a nawet oznaczyć czynnik Rh. Każdy mógł spróbować przygotować profesjonalny preparat i obserwować go pod mikroskopem jak czyni się to w laboratorium mikrobiologii. Udało nam się również spotkać z absolwentką naszego liceum, która brała czynny udział w Dniach Otwartych.

   Podczas uroczystego otwarcia spotkania studenci UM prezentowali swoje talenty. Pokazali, że możliwe jest połączenie swoich pasji z ciężką nauką. Mogliśmy zauważyć, że studenci chociaż pochodzą z rożnych zakątków świata, świetnie dogadują się z naszymi starszymi kolegami i w Polsce czują sie bardzo dobrze. Wszystkich zachwycił występ zespołu muzycznego z Tajwanu. Ostatnią piosenkę - w języku polskim (Takie tango Budki Suflera), śpiewał każdy obecny na sali.
   Ulotki i informatory, które dostaliśmy bardzo dokładnie opisały atmosferę panującą na uczelni oraz wyraźnie zaznaczyły, co wymagane jest od przyszłego studenta.
   Po południu, pełni wrażeń zebraliśmy sie przed uniwersytetem i wróciliśmy do Krasnegostawu. Po powrocie chyba każdy z jeszcze większą motywacją zabrał się za ostatnie powtórki przed egzaminem maturalnym.

                                                                        Agata Siwiec, klasa IIIC
                                                             Zdjęcia: Justyna Lis, klasa IIIC

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie