Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

Nasi uczniowie pokierują Młodzieżową Radą Miasta!

Opublikowano: czwartek, 21, kwiecień 2016 17:50


   6 kwietnia w sali sejmikowej Urzędu Miasta odbyła się pierwsza sesja Młodzieżowej Rady Miasta III Kadencji. Głównym celem posiedzenia był wybór Prezydium oraz Komisji Rewizyjnej MRM. W spotkaniu uczestniczyli młodzi radni, wybrani wcześniej w wyborach przeprowadzonych w poszczególnych szkołach, Pani Burmistrz Hanna Mazurkiewicz, Przewodniczący Rady Miasta Pan Edward Kawęcki oraz opiekunowie MRM: Sekretarz Miasta Pan Krzysztof Gałan i Wiceprzewodniczący Rady Miasta Pan Marcin Wilkołazki.
   Po otrzymaniu aktów powołania oraz uroczystym ślubowaniu, Radni przystąpili do wyboru Prezydium MRM. Jednogłośnie na Przewodniczącą Młodzieżowej Rady Miasta Krasnystaw została wybrana uczennica naszej szkoły, Natalia Sulowska z klasy IIb.

 

    Radna nie kryła zadowolenia z powierzonej  funkcji oraz zobowiązała się do pełnienia jej sumiennie i z oddaniem. Młodzieżowi Radni postanowili zaufać też drugiemu przedstawicielowi I LO i tak oto, Michał Sadowski z klasy Ia, przyjął funkcję Wiceprzewodniczącego MRM.
   Zarówno Natalia, jak i Michał chcą, aby znaczenie Młodzieżowej Rady Miasta znacznie wzrosło. Działalność społeczna oraz praca z ludźmi przynosi im satysfakcję, dlatego też będą głosem młodzieży naszego miasta.

                                                                                                                           N.S.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie