Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

WYRÓŻNIENI Z GRONA NAJLEPSZYCH SZKÓŁ WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO

Opublikowano: środa, 27, kwiecień 2016 13:05


   I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie spośród wielu szkół ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego, ubiegających się o współpracę z UNIWERSYTETEM MEDYCZNYM w LUBLINIE, zostało pozytywnie ocenione przez w/w uczelnię. Jednym z kryteriów wyboru szkół partnerskich dla UM były wysokie wyniki z egzaminu maturalnego oraz ilość uczniów z danej szkoły, którzy kształcą się na wydziałach tej uczelni.
   Dla I LO to jedynie kontynuacja współpracy, bowiem prowadzimy ją z tymże Uniwersytetem od pięciu lat. Koordynatorem z ramienia szkoły jest p. Beata Dmitroca.


   Podpisanie umowy o współpracy daje naszym uczniom możliwość stałego kontaktu ze światem akademickim. Program pozwala także poznać ofertę edukacyjną Uczelni i ułatwia dokonanie wyboru ścieżki zawodowej. W ramach owego programu organizowane są dla uczniów zajęcia dydaktyczne prowadzone przez nauczycieli akademickich wszystkich wydziałów Uniwersytetu Medycznego. Program stwarza także możliwość wszechstronnego rozwoju dla najzdolniejszych uczniów klas medycznych naszej szkoły. W ramach tej współpracy podejmowane będzie również współdziałanie ze studenckimi kołami naukowymi oraz organizacjami studenckimi działającymi przy UM.
   Programem zostały objęte wszystkie klasy o profilu medycznym.

   Jesteśmy przekonani, że udział w tym przedsięwzięciu stworzy uczniom wielką szansę osobistego rozwoju. Mamy nadzieję, że nasi licealiści w przyszłości dołączą do grona studentów tej szacownej Uczelni.

                                                                                                                  ata

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie