Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

Karol w finale Konkursu Wiedzy Biblijnej

Opublikowano: wtorek, 03, maj 2016 15:25


Sukcesem dla naszej szkoły zakończyły się zmagania 143 uczniów w XX Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej na etapie diecezjalnym. Miejscem, które miało zaszczyt gościć młodych pasjonatów Pisma Świętego było Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie. Naszą Szkołę, po zwycięstwie na etapie szkolnym, reprezentowali Ilona Roman, Karolina Szewczyk i Karol Ścibak. Po części pisemnej uczestnicy konkursu mieli okazję zwiedzania gmachu seminaryjnego, Katedry Lubelskiej, Muzeum Sztuki Sakralnej, Starego Miasta.
   Ogłoszenie wyników przyniosło radosną informację dla Karola Ścibaka, który znalazł się wśród finalistów! Przewodniczący komisji konkursowej - ks. dr Marcin Zieliński - biblista z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego wyraził słowa uznania oraz wręczył finalistom pamiątkowe dyplomy.

      Gratulujemy!

 

 

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie