Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

JAGIEŁŁO ZAPRASZA

Opublikowano: wtorek, 03, maj 2016 16:38


„Dzień Otwartych Drzwi” to nieodłączna tradycja I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Dnia 26 kwietnia o godzinie 11.00, jak co roku, gimnazjaliści mieli okazję zwiedzić naszą szkołę i zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok 2016/2017.
   Po przekroczeniu drzwi  Jagiełły uczniowie szkół gimnazjalnych zostali podzieleni na grupy, którym przewodniczyli uczniowie naszej szkoły.  Podczas uroczystego otwarcia  Dyrektor I LO pani Edyta Fidecka bardzo ciepło powitała przybyłych gości  i krótko wymieniła  najważniejsze sukcesy Jagiellończyków. Dalszą część wydarzenia poprowadzili konferansjerzy: Natalia Sulowska i Kamil Dzida.

    Przedstawiciele klas pierwszych: Izabela Ciechańska, Michał Sadowski i Kamil Szponar, w ciekawy sposób  opowiedzieli o profilach oddziałów, do których uczęszczają. Wspomnieli też o ciekawych formach  integracji całej społeczności szkolnej, którymi są np. wyjazd na kajaki czy Festiwal Piosenki Międzynarodowej.  Nie mogło również zabraknąć prezentacji artystycznych talentów uczniów Jagiełły . Jako pierwsze zaprezentowały się Nadia Sikorska z II B i Ewa Bojarczuk z II A, które wykonały utwór „Zbyszek”. Kolejną atrakcją był fragment sztuki Aleksandra Fredry pt. „ Damy i Huzary ”,w której wystąpili: Adrianna Czubacka , Magdalena Żurek i Iga Dziurka z klasy II B oraz Michał Sadowski z klasy I A.
    Po zakończeniu części artystycznej, grupy gimnazjalistów udały się na poszczególne kondygnacje, gdzie czekały na nich interesujące zajęcia warsztatowe, związane z poszczególnymi profilami. Gimnazjaliści mieli  zatem okazję  spróbować swoich sił w quizach, skosztować wypieków naszych uczniów, zobaczyć, jak wygląda i funkcjonuje serce, przyjrzeć się pokazom chemicznym oraz wziąć udział w rozprawie sądowej i warsztatach teatralnych.

Mamy nadzieję, że zaprezentowaliśmy się z jak najlepszej strony i  wielu uczniów wybierze właśnie nasze liceum!!! ZAPRASZAMY !  

                                                                           Sylwia Nosal II B


Zapraszamy do obejrzenia relacji z Dnia Otwartego 2016 w ILO Krasnystaw. Miłego oglądania!
LINK https://youtu.be/IMWQnLr08jE

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie