Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

Uczymy public relations wspólnie z Uniwersytetem Wrocławskim!!!

Opublikowano: piątek, 06, maj 2016 13:04


   W środę 27 kwietnia 2016 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty z zarządzania wizerunkiem w ramach zajęć z public relations (PR), które poprowadził dla uczniów klas o profilu humanistycznym Pan dr Zbigniew Chmielewski. Miło nam poinformować, że jest on absolwentem naszej szkoły, a obecnie pracownikiem naukowym Uniwersytetu Wrocławskiego w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej.

     Pan Zbigniew Chmielewski wprowadził naszych uczniów w arkana zagadnień PR, w bardzo ciekawy sposób mówił o zasadach, znaczeniu oraz sposobach kształtowania stosunków publicznie działającego podmiotu z jego otoczeniem w dbałości o dobry wizerunek, akceptację i życzliwość wobec działań danej osoby lub firmy.
     Po części teoretycznej poprowadzonej w konwencji dialogu ze słuchaczami, nasz prelegent zaprosił uczniów do przećwiczenia zdobytych wiadomości w formie zajęć warsztatowych. W tym celu podzielił zespół na grupy ćwiczeniowe i przydzielił im określone zadania związane z konkretną sytuacją wizerunkową. Każda grupa prezentowała swoją pracę w ramach ćwiczeń medialnych, co było na bieżąco omawiane i konsultowane.
      Nasi uczniowie mogli poczuć się jak prawdziwi specjaliści public relations, zdobyli wiele nowych wiadomości i umiejętności, doskonale bawiąc się w czasie tej niecodziennej nauki.
     To już nie pierwszy raz, kiedy to w Jagielle odbywają się wykłady dla młodzieży w ramach współpracy szkoły z uczelniami wyższymi. Serdecznie dziękujemy Panu doktorowi Zbigniewowi Chmielewskiemu za możliwość uczestniczenia w jego zajęciach, które jak udało się nam dowiedzieć, są bardzo cenione przez jego studentów.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie