Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

Nie schodzimy z podium!

Opublikowano: poniedziałek, 09, maj 2016 14:08


    Powiatowe Konkursy Przedmiotowe mają już dwunastoletnią tradycję. Niezmiennie nasi licealiści zajmują miejsca na podium, dowodząc, że są utalentowani w każdej dziedzinie. W tym roku szkolnym uczniami, którzy z powodzeniem wystartowali w konkursach organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie byli :
- Maria Bas z kl. III a i Justyna Ciechańska z kl. II b - język polski;
- Rafał Bojarczuk , Maciej Sypetkowski, Wojciech Matycz z kl. IIIa - matematyka;
- Marek Sarnacki z kl. III b i Szymon Antoniak z kl. II a – język angielski.

     Wymienione konkursy odbywały się w marcu, zaś ich uroczyste podsumowanie nastąpiło 25 kwietnia 2016 r. w budynku Muzeum Regionalnego w Krasnymstawie. Nasi reprezentanci odebrali nagrody i pamiątkowe dyplomy z rąk Starosty Krasnostawskiego – pana Janusza Szpaka, Wicestarosty – pana Henryka Czernieja oraz zaproszonych gości. Obecna na spotkaniu pani Monika Szlagowska – przedstawicielka chełmskiej delegatury Kuratorium Oświaty w Lublinie życzyła wszystkim prymusom powodzenia w realizacji własnych naukowych pasji, a przy tym prawdziwych przyjaciół!

Serdecznie gratulujemy!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie