Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

Mamy własnego „siłacza”!

Opublikowano: wtorek, 10, maj 2016 11:20


    27 kwietnia 2016 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Krasnymstawie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w wyciskaniu sztangi na ławeczce poziomej. Do rywalizacji przystąpili zarówno chłopcy, jak i dziewczęta. 
    Mistrzostwa powiatu skierowane były do wszystkich szkół ponadgimnazjalnych powiatu krasnostawskiego oraz gimnazjalnych klas trzecich. W zawodach wystartowało ok. 30 zawodników w pięciu kategoriach wagowych. Celem tych zawodów jest propagowanie ćwiczeń kulturystycznych, walorów rekreacyjnych i zdrowotnych.
    W najbardziej obstawianej kategorii 82 kilogramów zwycięzcą został Emil Danieluk z klasy II a, w kategorii do 90 kg II miejsce zajął Daniel Borzemski z klasy IIIa. W zawodach  wzięli udział również: Bartłomiej Borzęcki z klasy IIa, Wojciech Marucha i Ernest Pawlas z klasy Ia.
    Opiekę nad naszymi zawodnikami sprawował pan Mirosław Patejuk. 

Gratulujemy!

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie