Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

Święto Konstytucji - Kolejny raz nasi uczniowie uświetniają uroczystości miejsko – powiatowe.

Opublikowano: czwartek, 12, maj 2016 13:32


                                                             Maj – rocznica wielkich myśli.
                                                             Tym, co dawno przeminęli,
                                                             Hołd składają ci, co przyszli.

3 maja 2016r. odbyły się w Krasnymstawie miejsko – powiatowe obchody Święta Konstytucji. W uroczystości uczestniczyły: Pani Dyrektor Edyta Fidecka, Pani Wicedyrektor Anna Król oraz poczet sztandarowy szkoły. Młodzież I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły uświetniła uroczystość częścią artystyczną. Przedstawienie przygotowali uczniowie klasy IA pod opieką: Pani Anny Kosmowskiej i Pana Jacka Wojciechowskiego.


     Scenka historyczna rozpoczęła się od urokliwego poloneza z Pana Tadeusza Wojciecha Kilara wykonanego przez naszych uczniów. Małgorzata Chwil, Aleksandra Chałubińska, Ilona Stępień, Marcela Zdybel, Łukasz Bojarczuk, Michał Kostrzanowski, Wojciech Marucha, Ernest Pawlas, Michał Sadowski w pięknych szlacheckich strojach oraz Filip Figiel jako król przypomnieli zebranym najważniejsze fakty dotyczące Narodowego Święta Konstytucji. Monika Piotrowska z pietyzmem zinterpretowała pieśń narodową Witaj majowa jutrzenko. W finale przedstawienia dla podkreślenia radości związanej z uchwaleniem Konstytucji, wykorzystano ciekawy element dekoracyjny - moździerz, z którego wystrzelono symboliczne, czerwone konfetti. Przedstawienie wzbogacone było licznymi efektami dźwiękowymi (np. bijące dzwony), przygotowanymi przez Pana Jacka Wojciechowskiego.
   Dekorację scenki, opracowaną przez panią Agnieszkę Chwaszcz, stanowiły antyramy z bogato ilustrowanymi informacjami na temat Konstytucji 3 Maja.
     Bogatą fotorelację z uroczystości przygotowała Izabela Stasiuk z klasy IA.
     Jako autorzy części artystycznej mamy nadzieję, że akademia podobała się publiczności…


                                                                                                      Anna Kosmowska

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie