Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

GRA MIEJSKA – KAMIEŃSKA

Opublikowano: wtorek, 24, maj 2016 13:09


     18 kwietnia 2016 roku, w naszym mieście odbyła się kolejna edycja Gry Miejskiej. Tegorocznym jej tematem był życiorys i twórczość, pochodzącej z Krasnegostawu, poetki – Anny Kamieńskiej. Nasze liceum reprezentowały trzy drużyny – z klasy IB, IIA i IIB.
   „Gra miejska Kamieńska” rozpoczęła się o godzinie 9.00 w Krasnostawskim Domu Kultury. Każda drużyna dostała mapę, zestaw pytań i wskazówek, związanych z kolejnymi etapami gry. Wyznaczone trasy prowadziły nas przez centrum, jak i obrzeża naszego miasta. Odwiedziliśmy Rynek, Bibliotekę Miejską, nasze Liceum, Muzeum Regionalne oraz Dworek Starościński. Punktem końcowym naszej wyprawy była sala konferencyjna w KDK-u.
   Po wyrównanej rywalizacji, dwa dni później, tj. 20 kwietnia 2016r., zostaliśmy zaproszeni na podsumowanie i rozdanie nagród. Drużyna z klasy IB w składzie: Ida Dudek, Łucja Prystupa i Karolina Sawa otrzymała wyróżnienie.
       Gra niewątpliwie nauczyła nas współpracy w zespole.

Wszystkim biorącym udział serdecznie gratulujemy.

                                                         Ida Dudek, Łucja Prystupa, Karolina Sawa

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie