Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

Szczęśliwa „trzynastka”!!!

Opublikowano: czwartek, 02, czerwiec 2016 11:17


     18 maja 2016 roku po raz trzynasty uczniowie I LO w Krasnymstwie uczestniczyli w XIII Eurobiegach. „Trzynastka” dla naszej szkoły nie była jednak pechowa. Bardzo dobrze zaprezentowały się dziewczęta, które na mecie zameldowały się na pięciu pierwszych miejscach. Pierwsze miejsce zajęła Katarzyna Mróz (IIb), drugie – Agata Siwiec (IIIc), trzecie - Ewelina Karauda (Ia), czwarte – Sylwia Karauda (IIb), piate – Maryla Rewerska (IIc). W pierwszej, wyróżnionej nagrodami dziesiątce, znalazła się również Natalia Sulowska (IIb).

     Pozostałe miejsca naszych biegaczek: XII – Julia Szewczyk (IIb), XIV – Kinga Galewska (IIb), XV – Joanna Wargol (IIb), XVI – Izabella Ciechańska (Ic) i XVIII – Żaneta Szymaniak (IIc). Dziewczęta miały do pokonania dystans 1800 metrów, w biegu wystartowały 44 zawodniczki. 

     Wśród chłopców najlepiej wypadł Mateusz Legieć (IIa), który zajął IV miejsce. W piewszej dziesiątce znaleźli się również: na miejscu VI Karol Miszczak (IIId), na IX – Mateusz Krupa (IIb) i na X – Krystian Golec (Ia). W biegu wystartowali również Szymaniak Maciej (IIc)– XIV, Kazimierczuk Hubert (IIa) – XVII, Kornicki Patryk (Ib) – XVIII, Kowalczyk Ernest (IIa) – XXII, Pawlas Ernest (Ia) - XXVIII, Bojarczuk Łukasz (Ia) - XXIX, Szymoniak Adam (IIa) - XXX. Łącznie w biegu na dystansie 1800 metrów wzięło udział 59 zawodników. Nasi biegacze przygotowywali się pod okiem pani Marty Grzywny i pana Mirosława Patejuka.

GRATULUJEMY!

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie