Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

Majówka w Warszawie

Opublikowano: czwartek, 02, czerwiec 2016 21:44


      25 maja 2016 r. uczniowie klasy IC, wraz z opiekunami: p. Dorotą Matysiak i p. Elżbietą Tomaszewską odwiedzili Warszawę.
     Pobyt w Warszawie rozpoczęliśmy od wizyty w teatrze Buffo, gdzie obejrzeliśmy  musical „Romeo i Julia”. Dzięki reżyserii i choreografii Janusza Józefowicza, scenografii Andrzeja Wrony, oryginalnej muzyce Janusza Stokłosy oraz wspaniałej grze aktorów mogliśmy uczestniczyć w ciekawym wydarzeniu artystycznym.


     Po spektaklu, przed dalszym zwiedzaniem Warszawy, udaliśmy się do słynnej galerii Złote Tarasy. Popołudniowy spacer po Warszawie rozpoczęliśmy od Starego Miasta. Widzieliśmy m.in.Krakowskie Przedmieście, pomnik Adama Mickiewicza, Zamek Królewski i oczywiście słynną kolumnę Zygmunta.        Wizytę w Warszawie zakończyliśmy spacerem po Królewskich Łazienkach.
     Wyjazd do Warszawy bardzo nam się podobał! Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym wybierzemy się na kolejną wycieczkę, której punktem centralnym będzie wizyta w teatrze.

Relację przygotowali: Wiktoria Żydziak, Natalia Wyrostek, Aleksandra Manachiewicz, Karolina Koterwas, Norbert Surowiecki


                                                    

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie