Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

"Jagiełło zgodnie z Konstytucją!"

Opublikowano: niedziela, 05, czerwiec 2016 18:57


   Tydzień Konstytucjonalizmu to bez wątpienia wspaniała okazja do zgłębiania wiedzy w niecodzienny sposób. 30 maja uczniowie klasy IIB mieli przyjemność dowiedzieć się wielu przydatnych i interesujących informacji na temat Prawa i Konstytucji. Wszystko za sprawą warsztatów przeprowadzonych przez Pana Krzysztofa Sokołowskiego z lubelskiej Kancelarii Sokołowski i Partnerzy.


      Wyjątkowa lekcja wiedzy o społeczeństwie przebiegała w formie dialogu pomiędzy prowadzącym a młodzieżą. Na przykładach z życia codziennego, uczniowie mogli zobaczyć, czym właściwie jest Konstytucja. W trakcie zajęć poznali również zasady funkcjonowania państwa oraz poruszyli tematy związane zarówno z życiem społecznym, jak i politycznym w Polsce.
      Bardzo dziękujemy Panu Mecenasowi Krzysztofowi Sokołowskiemu za wspaniałe zajęcia oraz Pani Wicedyrektor Annie Patejuk za umożliwienie nam wzięcia udziału w warsztatach i ich zorganizowanie. Nabyta wiedza i doświadczenie z pewnością zakiełkują w chłonnych umysłach Jagiellończyków. Kto wie, może wykorzystają ją na maturze z wiedzy o społeczeństwie?
                                                                                                             Julia Gleń kl. IIB

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie