Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

Przygotowujemy się do wyboru studiów - A może na SGH?

Opublikowano: piątek, 10, czerwiec 2016 09:35


    31 maja 2016 roku dzięki współpracy, którą podjęło I LO w Krasnymstawie z warszawską Szkołą Główną Handlową, uczniowie klas IA i IIA mieli możliwość przyjrzeć się bliżej funkcjonowaniu uczelni. Po przybyciu na miejsce przywitał ich niecodzienny widok budynku SGH. Niemniejsze wrażenie wywarła tętniąca życiem aula spadochronowa w głównym gmachu. Pełno w niej było studentów, a wokół panowała atmosfera rozwoju i zdobywania wiedzy.

     Uczniowie zostali oprowadzeni po budynku, a następnie zaproszeni do dobrze wyposażonej jednej z licznych sal wykładowych. Wszyscy otrzymali pakiet informacyjny z gadżetami.
     Bardzo sympatyczna studentka pierwszego roku opowiedziała grupie o funkcjonowaniu uczelni, o tym, jak wygląda w niej nauka, proces rekrutacji oraz o jej osobistej drodze na uczelnię. Dowiedzieliśmy się także o akcjach, jakie podejmowane są przez koła studenckie, możliwości udziału w wymianach międzynarodowych i wielu innych ciekawostkach.

     Uczniowie mieli także szansę uczestniczyć w krótkich warsztatach na temat pozyskiwania sponsorów podczas organizacji imprez i różnego typu wydarzeń. Następnie uczniowie mogli zadawać swoje pytania, co oczywiście uczynili.

                                                    Uczestnik wyjazdu, Michał Sadowski z klasy IA

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie