Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

Powiatowy Festiwal Piosenki Chrześcijańskiej

Opublikowano: niedziela, 12, czerwiec 2016 19:43


     5 czerwca 2016 roku w kościele p.w. św. Franciszka Ksawerego w Krasnymstawie odbył się Powiatowy Festiwal Piosenki Chrześcijańskiej. Organizatorami przedsięwzięcia byli: Starosta Powiatu Krasnostawskiego i Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Bartosza Głowackiego w Krasnymstawie. Było to kolejne wydarzenie upamiętniające 1050 rocznicę chrztu Polski. I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły reprezentowała Ewa Bojarczuk z klasy IIA, która zachwycająco wykonała tradycyjną pieśń Gaude Mater. Uczennicę przygotował do występu pan Jacek Wojciechowski.


     Podczas koncertu wręczono również nagrody laureatom konkursów powiatowych.
Nagrody odebrali uczestnicy Powiatowego Konkursu Plastycznego Krasnostawskie, jakie cudne… zorganizowanego przez I LO im. Wł. Jagiełły w Krasnymstawie. Uczniowie malowali lub fotografowali obiekty sakralne Krasnegostawu i okolic. Nagrodzeni uczniowie naszej szkoły to: Izabela Stasiuk (IA), Karolina Koterwas (IC), Kacper Moń (IB), Norbert Surowiecki (IC).
     W Powiatowym Konkursie Historycznym Polska pierwszych Piastów i rozwój chrześcijaństwa w Polsce w X-XII w. za zajęcie II miejsca nagrodę otrzymała Sylwia Nosal z klasy IIB. Uczennica do konkursu przygotowywała się pod kierunkiem pani Anny Patejuk. Organizatorem konkursu było II LO im. C.K. Norwida w Krasnymstawie.

Gratulujemy!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie