Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

SGH uczy Nas zarządzania!

Opublikowano: czwartek, 16, czerwiec 2016 13:36


9 czerwca uczniowie klasy Ia wzięli udział w warsztatach pt. „Zarządzanie organizacją w turbulentnym środowisku”, przygotowanych przez dr Katarzynę Adamiak ze Szkoły Głównej Handlowej. Odbyły się one w internacie przy naszej szkole. Mieliśmy szansę wziąć udział w tym przedsięwzięciu , dzięki współpracy, którą nasza szkoła nawiązała z SGH. Z ramienia naszego liceum opiekę nad projektem sprawuje pani Ewa Domańska.


     Warsztaty rozpoczęły się od prezentacji przygotowanej przez panią doktor. Dotyczyła ona zagadnień ekonomicznych, ale zawierała też pewne elementy psychologii. Pani Katarzyna miała z nami świetny kontakt. Swój „wykład” prowadziła z dużym zaangażowaniem i poczuciem humoru. A my chętnie braliśmy udział w dyskusji.
     Następnie przyszedł czas na najważniejszy punkt programu. Zostaliśmy podzieleni na kilkuosobowe zespoły; wykorzystując zdobytą wcześniej wiedzę, mieliśmy przeprowadzić analizę przypadku firmy, która miała kłopoty rynkowe. Naszym zadaniem było przygotowanie analizy SWOT, określenie problemu firmy, a następnie próba znalezienia rozwiązania. Poradziliśmy sobie wyśmienicie. Sądzimy, ze dzięki naszym profesjonalnym radom firma wyszłaby na prostą. Mamy też nadzieję, że nasza nowo zdobyta wiedza zaowocuje w przyszłości posadami menadżerów i specjalistów do spraw marketingu.
     Na warsztatach mogliśmy poszerzyć swoją wiedzę z zakresu ekonomii, a także potrenować umiejętność pracy w grupie. Bardzo spodobała nam się taka forma nauki. Należy także dodać, ze dzięki współpracy ze Szkołą Główną Handlową, w tym miesiącu mieliśmy także możliwość zwiedzenia gmachu SGH i obejrzenia prezentacji o tej szkole. Cieszymy się, że możemy poznać „od podszewki” ten prestiżowy uniwersytet. Uważamy to za świetną inicjatywę i mamy nadzieję, że w przyszłości będzie ona kontynuowana. Po udziale w tym projekcie niektórzy z nas zapewne już wybrali swoją przyszłą szkołę wyższą.

                                                          Izabela Stasiuk, uczestniczka warsztatów

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie