Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

DOŚWIADCZAMY INFORMATYKI!

Opublikowano: piątek, 17, czerwiec 2016 13:15


     Informatyka to jeden z wiodących przedmiotów w naszej szkole. Nie powinien dziwić więc fakt, że po otrzymaniu zaproszenia na konferencję informatyczną, postanowiliśmy wykorzystać okazję, by dowiedzieć się czegoś nowego oraz zdobyć cenne doświadczenia.
     10 czerwca 2016r. 19 uczniów z klasy Ia pod opieką pani Anny Kosmowskiej i pani Magdaleny Sadowskiej wyruszyło do Lublina.

Kiedy dotarliśmy do WSPA, zarejestrowaliśmy się i dostaliśmy pakiet gadżetów, w tym np. pendrive’y czy notesy. Mieliśmy też chwilę czasu, by rozejrzeć się po obiekcie.
     Pierwszym punktem programu były wykłady na tematy związane m.in. z programowaniem, rolą technologii w biznesie, czy ogólnie kariery w branży IT. Chętni mogli także wziąć udział w warsztatach, pograć w gry wideo lub odwiedzić stoiska innych uczelni, sponsorów i firm z branży.
Po powrocie do Krasnegostawu możemy stwierdzić, że warto było wziąć udział w tym projekcie edukacyjnym. Zostaliśmy zmotywowani do nauki i zainspirowani do pogłębiania naszej wiedzy.

                                        Uczestnik konferencji, uczeń klasy IA – Michał Sadowski

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie