Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

Pociągiem do Poznania…… do grodu pierwszych Piastów

Opublikowano: środa, 22, czerwiec 2016 12:03


   poznan26Długo czekaliśmy na klasową wycieczkę, ale rok szkolny minął „jak z bata strzelił” i oto dworcowe perony wypełniły się naszymi bagażami. Trzeba przyznać, że częściej jeździmy samochodami i ta dworcowa opowieść była dla niejednego z nas atrakcją. Gdy dotarliśmy do Poznania, (a trzeba wspomnieć, że byliśmy pod opieką pani Tamary Koterwas i naszej wychowawczyni pani Anny Chmielewskiej), zakwaterowaliśmy się w Młodzieżowym Schronisku przy ul. Drzymały. 

     Ruszając na podbój Poznania, już na wstępie nauczyliśmy się, że w tramwaju trzeba się mocno trzymać uchwytów, bo w przeciwnym razie cała klasa ląduje na podłodze!

Ale do rzeczy.
Stare Miasto zwiedzaliśmy z panią Przewodnik, poznawaliśmy historię Mieszka I i pierwszych królów Polski. A potem: Katedra, Ostrów Tumski, piękne ulice Poznania, Biblioteka Raczyńskich, Poznańskie Koziołki i niezwykłe, Multimedialne Muzeum – Brama Poznania. To tylko kilka haseł, które moglibyśmy rozwinąć w swoich opowieściach z wycieczki. Byliśmy w miejscach gdzie przez wieki żyło i działało wiele barwnych i znaczących postaci - książęta i królowie, twórcy, politycy i dyplomaci, którzy działali na rzecz rozwoju naszego państwa i kultury.
    Wróciliśmy bogatsi o wiedzę historyczną i z przekonaniem, że jesteśmy stworzeni do działania. Warto zwiedzać, poznawać, doświadczać! W ten sposób wyznaczamy sobie nowe cele, bezustannie zmieniamy siebie i nasze otoczenie.
     Już myślimy nad scenariuszem kolejnej wycieczki. Gdzie teraz?.......... nowy rok szkolny pokaże!

                                                                                                      Klasa I B

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie