Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

DO GIMNAZJALISTÓW

Opublikowano: czwartek, 23, czerwiec 2016 13:10


                                                         I

INFORMUJEMY, PRZYPOMINAMY…
o tym, że nasze liceum znalazło się wśród 45 wyróżnionych szkół ponadgimnazjalnych w Polsce i zostało zaproszone do współpracy z jedną z najlepszych uczelni wyższych w kraju – Szkołą Główną Handlową w Warszawie.
     Współpraca odbywa się w ramach programu „Klasa akademicka SGH”, który stwarza uczniom możliwość stałego kontaktu ze światem akademickim i ułatwia dokonanie wyboru ścieżki zawodowej.
Patronatem SGH zostały objęte dwie klasy: obecna klasa I A oraz klasa I Af w roku szkolnym 2016/2017. Dla uczniów tych klas organizowane będą w szkole i na uczelni zajęcia dydaktyczne prowadzone przez nauczycieli akademickich oraz współpracowników SGH. Młodzież będzie mogła nawiązać współpracę ze studenckimi kołami naukowymi. Współpraca da również możliwość uczestniczenia w uroczystościach i różnych wydarzeniach organizowanych przez uczelnię warszawską oraz korzystania z zasobów Biblioteki SGH, obecnie największej biblioteki ekonomicznej w Polsce.
     Współpraca z tą znakomitą uczelnią pozwoli naszym licealistom na podjęcie wielu przedsięwzięć z zakresu ekonomii, zarządzania i finansów. Najzdolniejsi uczniowie zostaną objęci tutoringiem SGH.
Początkiem współpracy naszego liceum ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie było spotkanie młodzieży z przedstawicielami Uczelni i Samorządu Studentów, które odbyło się w maju w Warszawie. Na początku czerwca do naszej szkoły przyjechała z SGH dr Katarzyna Adamiak z pierwszym wykładem dla młodzieży. Poprowadziła również warsztaty, w których uczestniczyli uczniowie klasy I A, objętej owym patronatem.

Więcej informacji o projekcie na stronie SGH.

http://administracja.sgh.waw.pl/pl/DRE/klasa_akademicka_SGH/Strony/default.aspx

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie