Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

Poznajemy medyczny Lublin

Opublikowano: piątek, 23, wrzesień 2016 18:5019 września 2016r. klasa II C wybrała się na wycieczkę do Lublina w ramach lekcji biologii.  Pierwszym przystankiem było Collegium Pharmaceuticum, gdzie uczniowie odbyli zajęcia na Wydziale Farmaceutyki z Oddziałem Analityki Medycznej. Poznali choroby wywoływane przez pierwotniaki atakujące krew człowieka oraz mieli okazję przyjrzeć się im z bliska. Prezentacji multimedialnej towarzyszyły ćwiczenia z mikroskopami.

Dzięki temu uczniowie mogli zobaczyć, jak wyglądają „zdrowe” oraz uszkodzone przez pierwotniaki krwinki i dokonać ich porównania.
     Po przerwie uczestnicy wycieczki udali się do Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr4, gdzie odbyli zajęcia na Wydziale Kardiologii. Tematem wykładu były zaburzenia prawidłowej pracy serca i stosowane w takich wypadkach stymulatory, inaczej rozruszniki. Uczniowie zapoznali się z budową rozruszników, zasadami ich działania oraz z historią powstania. Mieli okazję z bliska przyjrzeć się wspomnianym stymulatorom serca oraz zapoznać się z nowinkami technicznymi w tej dziedzinie medycyny.
    Wycieczkę zorganizowała nauczycielka biologii pani Elżbieta Kargul przy współudziale wychowawczyni klasy pani Doroty Matysiak.

                                                                    Karolina Koterwas, kl. IIC

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie