Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

Jagiellończycy „podbijają” warszawskie kancelarie prawnicze!

Opublikowano: środa, 12, październik 2016 08:49


7 października 2016 r. zwycięzcy Ogólnopolskiego Konkursu Prawniczego „ Sprzeciw”: Julia Gleń, Arkadiusz Fidecki, Paweł Goncikowski, Martyna Marczewska, Wojciech Rogowski i Joanna Wypych pod opieką pani Anny Patejuk uczestniczyli w warsztatach prawniczych w kancelarii Wolf Theiss w Warszawie. Spotkanie poprowadził dr Marcin Asłanowicz, pracujący w tejże kancelarii, który dodatkowo kieruje praktyką sporów sądowych i arbitrażowych. Jego specjalizacja obejmuje także prawo cywilne, handlowe, prawo spółek.

Doradza klientom m.in. w sporach z zakresu prawa spółek, prawa nieruchomości i prawa budowlanego oraz reprezentuje ich przed polskimi sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, stałymi sądami arbitrażowymi oraz sądami arbitrażowymi ad hoc (zarówno w Polsce i zagranicą). Pan mecenas przed dołączeniem do Wolf Theiss, współpracował przez niemal 20 lat z Baker & McKenzie oraz Clifford Chance. Często występuje w roli prelegenta podczas prestiżowych konferencji, jest również autorem wielu publikacji o tematyce prawnej. W warsztatach uczestniczył również pan Wojciech Dudek z KUL.
   Dla naszych przyszłych prawników było to nietypowe spotkanie , które pozwoliło im odpowiedzieć m.in. na pytania: Jak kreować swoją karierę w branży prawnej? Czym się kierować? Jak zaplanować własną ścieżkę zawodową? Nasi uczniowie mieli okazję zobaczyć, jak pracuje się w kancelarii prowadzącej sprawy z różnych działów prawa, przekonali się, że jest to bardzo ciężka praca, wymagająca olbrzymiej wiedzy, systematyczności i precyzji. Przy okazji dowiedzieli się, że w pracy prawnika umiejętności aktorskie są bardzo przydatne.
   Jagiellończykom życzymy wytrwałości w dążeniu do sukcesu i czekamy na kolejne warsztaty z prawnikami z kancelarii lubelskich.

                                                                                                                    ata

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie