Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

NA PŁYWALNI GÓRĄ JAGIELLOŃCZYCY

Opublikowano: środa, 16, listopad 2016 17:47


 

 

   8 listopada 2016 roku na krytej pływalni w Krasnymstawie odbyły się powiatowe zawody w pływaniu sztafetowym i indywidualnym szkół ponadgimnazjalnych.
W zawodach wystartowało 40  zawodników i zawodniczek w pływaniu drużynowym i 25 w pływaniu indywidualnym.


   W pływaniu sztafetowym wśród dziewcząt zwyciężyła drużyna z I Liceum Ogólnokształcącego w Krasnymstawie, uzyskując wynik: 3:18,25.
   Dziewczęta wystąpiły w składzie: Mróz Katarzyna, Galewska Kinga, Krukowska Adrianna, Stańczuk Adrianna, Chałubińska Aleksandra, Zacharzyńska Lidia, Jagiełło Katarzyna, Żydek Patrycja, Jaszczyszyn Paulina, Tomaszewska Weronika.
   Sztafety pływackie chłopców wygrała również reprezentacja I Liceum Ogólnokształcącego w Krasnymstawie z wynikiem 2:25,17.
   Drużyna chłopców I LO wystąpiła w składzie: Kowalczyk Ernest, Legieć Mateusz, Szymański Bartlomiej, Goncikowski Paweł, Lenard Radosław, Moń Kacper, Zadrąg Piotr, Czuba Łukasz, Królikowski Karol, Szumilak Kornel.
Obie drużyny przygotowywały się pod kierunkiem pani Marty Grzywny.

Najlepsze wyniki w konkurencjach indywidualnych:

50m. styl grzbietowy dziewcząt:
1.      Pidek Aleksandra – 0:44,88 – II LO Krasnystaw
2.      Żydek Patrycja – 0:49,98 – I LO Krasnystaw
3.      Zacharzyńska Lidia – 0:54,81 – I LO Krasnystaw
50m. styl grzbietowy chłopców:
1.      Kowalczyk Ernest – 0:43,71 – I LO Krasnystaw
2.      Grzybowski Bartłom – 0:44,83 – I LO Krasnystaw
3.      Goncikowski Paweł – 0:48,28 – I LO Krasnystaw
50m. styl klasyczny dziewcząt:
1.      Marcinkowska Patrycja – 0:43,01 – II LO Krasnystaw
2.      Mazurek Justyna – 0:56,84 – II LO Krasnystaw     
50m. styl klasyczny  chłopców:
1.      Zadrąg Piotr  – 0:39,69 – I LO Krasnystaw
2.      Sadło Michał – 0:43,36 – II LO Krasnystaw
3.      Moń Kacper – 0:47,74 – I LO Krasnystaw
50m. styl dowolny dziewcząt:
1.      Mróz Katarzyna – 0:34,16 – I LO Krasnystaw
2.      Chałubińska Aleksandra – 0:39,66 – I LO Krasnystaw
3.      Czarnecka Julia  – 0:47,13 – II LO Krasnystaw     
50m. styl dowolny chłopców:
1.      Legieć Mateusz – 0:29,74 – I LO Krasnystaw
2.      Szumilak Kornel – 0:30,41 – I LO Krasnystaw
3.      Szymański Bartłomiej – 0:30,93 – I LO Krasnystaw

ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY i życzymy powodzenia w rejonie, który odbędzie się 16.11.2016 w Zamościu!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2017 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie