Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

SZCZYPIORNISTKI Z JAGIEŁŁY Z PUCHAREM

Opublikowano: sobota, 18, luty 2017 20:28


     14 lutego 2017 roku dziewczęta ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu krasnostawskiego spotkały się w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej na powiatowej Licealiadzie w piłce ręcznej. Drogą losowania drużyny podzielono na dwie grupy. Zwycięsko  z tej fazy rozgrywek wyszły dwa krasnostawskie licea.
    W finale dziewczęta z I Liceum Ogólnokształcącego w Krasnymstawie pokonały II LO w Krasnymstawie wynikiem 9:2 i wywalczyły tytuł Mistrza Powiatu w roku szkolnym 2016/2017!
     Drużyna z Jagiełły pod opieką pani Marty Grzywny wystąpiła w składzie: Ciepłowska Karolina, Gawron Martyna, Grządkowska Monika, Kapeluszna Elżbieta, Kucharska Monika, Nawrocka Klaudia, Parys Anita, Radziej Klaudia, Szewczyk Karolina, Żydek Patrycja, Chwil Małgorzata, Zacharzyńska Lidia.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2019 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie