Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

EuroWeek – Szkoła Liderów

Opublikowano: środa, 29, marzec 2017 11:32


    W dniach 20-24 marca 2017r. nasi uczniowie wzięli udział w interaktywnych warsztatach prowadzonych w języku angielskim przez wolontariuszy z różnych stron świata. Opiekunami wyprawy były p. Anna Chmielewska i p. Monika Kwiecień.
Szkoła Liderów jest specjalnym projektem edukacyjnym pozwalającym młodym ludziom rozwinąć najbardziej cenione w chwili obecnej umiejętności społeczne: przewodzenie, autoprezentacja oraz praca w zespole.


     Pięć dni pobytu w Międzygórzu w Kotlinie Kłodzkiej upłynęło pod znakiem intensywnej pracy. Zajęcia obejmowały debatę oksfordzką, warsztaty z negocjacji, asertywności i szkolenie dotyczące wolontariatu. Uczniowie zobaczyli wiele prezentacji pozwalających poznać kulturę oraz problemy różnych państw świata. Było też mnóstwo zabaw, gier integracyjnych, etnicznych tańców. Znalazł się także czas na zwiedzanie pięknej okolicy.
     W warsztatach uczestniczyła bardzo duża grupa licealistów z wielu miast Polski. Nasi uczniowie za rok znów odwiedzą Kotlinę Kłodzką!

                                                                                                 Liderzy Jagiełły

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie