Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Opublikowano: wtorek, 27, czerwiec 2017 19:22


    

     23 czerwca  zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Na uroczyste podsumowanie roku szkolnego przybyli  goście: Pan Henryk Czerniej – Wicestarosta Krasnostawski i Wiceprezes Stowarzyszenia Absolwentów Liceum i Gimnazjum im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, Pan Sławomir Figiel – Przewodniczący Rady Rodziców I LO.
     Po przywitaniu zebranych  Pani  Dyrektor Edyta Fidecka dokonała podsumowania roku szkolnego, podkreślając sukcesy uczniów  w olimpiadach  i konkursach oraz  zapoznała zebranych z wynikami klasyfikacji końcoworocznej. Najwyższa średnia ocen :  I m. klasa I c – 4,25, II m. klasa I a – 4,00, III m. -  klasa II a i  klasa II c – 3,93. Najlepsza frekwencja: Im. klasa I a – 93,19%, II m. klasa II a – 93,18%, IIIm.  klasa II a – 93,08%.  Świadectwa z wyróżnieniem – średnia ocen 4,75 i wyższa – otrzymało 17 uczniów.


  Pani Dyrektor przedstawiła wyniki obrad kapituły dokonującej wyboru  kandydatów pretendujących do nagród i stypendiów. Do Stypendium Prezesa Rady Ministrów wytypowana została Paulina Kostrzanowska z klasy II c, najlepsza uczennica w szkole – średnia ocen - 5,33.

Nagrodę Cum Laude ( dla uczniów klas II) otrzymali : Agata Białek – klasa II b – średnia ocen – 5,22, Aleksandra Zielińska – klasa II c – średnia ocen – 5,00, Wojciech Chruściel – klasa II a– średnia ocen – 4,89
Nagrodę Sapere Auso ( dla uczniów klas I) otrzymali : Katarzyna Dudek– klasa I b -  średnia ocen – 5,25, Przemysław Dobosz – klasa I b -  średnia ocen – 5,00, Sabina Drąg – klasa I c – średnia ocen – 5,00.
Nagrodę od Stowarzyszenia Absolwentów i Wychowanków Liceum i Gimnazjum im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie otrzymali: Paulina Kiszczak – klasa II b – średnia ocen – 5,11 i Jakub Parzymies – klasa I c – średnia ocen – 4,76.

Nagrodami za bardzo dobre wyniki  w nauce ( średnia ocen 4,75 i wyższa; świadectwo z biało – czerwonym paskiem), wzorowe  i bardzo dobre zachowanie zostali wyróżnieni :
- klasa I b : Katarzyna Dudek, Przemysław Dobosz
- klasa I c : Sabina Drąg, Jakub Parzymies, Małgorzata Marczewska, Agata Mazurek, Agata Troć
- klasa II a : Wojciech Chruściel, Adam Ogonowski, Ilona Roman
- klasa II b : Agata Białek, Paulina Kiszczak, Edyta Śliwa, Kamil Dzida, Izabela Podkowiak
- klasa II c : Paulina Kostrzanowska, Aleksandra Zielińska

Wyróżnieniem za 100 % frekwencją mogli się poszczycić :
-  klasa I a – Wojciech Dziedzic
- klasa Ic – Patrycja Cichosz,  Małgorzata Marczewska, Marceli Pacan, Hubert Waśkiewicz, Weronika Wójcik
- klasa IIa – Karolina Ciepłowska, Wojciech Chruściel

Uhonorowano także  uczniów z dobrymi wynikami w nauce, którzy wykazali się działalnością na rzecz szkoły lub społeczności lokalnej:
- klasa I a – Wojciech Dziedzic, Julia Grabek, Karol Kołodziejak, Joanna Miszczak, Michał Moń, Tomasz Szuba, Michał Szymczyk, Michał Szyszkowski
- klasa I b – Ewelina Chmielewska, Agnieszka Górna, Adrian Kostrzanowski, Aleksandra Liśkiewicz, Aleksandra Manachiewicz, Aleksandra Rękas, Weronika Tomaszewska, Wiktoria Zwarzyńska vel  Franczak
- klasa I c – Damian Ćwikła, Weronika Dzirba, Agnieszka Fidecka, Klaudia Gontarz,  Daniel Gowin, Aleksandra Mąka, Marceli Pacan,  Igor Pawlak, Kamila Suchorab, Katarzyna Szadura, Kornelia Szymańska, Weronika Świst, Weronika Wójcik
- klasa II a – Karolina Ciepłowska, Małgorzata Chwil, Monika Piotrowska, Bartosz Rogowski, Izabela Stasiuk, Karolina Szewczyk
- klasa II b – Paulina Ciechańska, Karolina Gontarz, Paulina Łuszczak, Aleksandra Manachiewicz, Agata Patyk, Karol Piwko, Aleksandra Ścibor, Patrycja Żydek
- klasa II c – Maciej Adamski, Dominika Budzyńska, Izabella Ciechańska, Martyna Gawron, Weronika Mróz, Paulina Puchala.

Nagrodzono również zwycięzców szkolnych konkursów:
a) z języka angielskiego: Agata Białek – klasa II b, Katarzyna Dudek – klasa I b, Filip Figiel – klasa II a
b) z matematyki: Wojciech Chruściel – klasa II a, Karolina Ciepłowska – klasa IIa i Bartosz Rogowski – klasa IIa.

     Podczas uroczystości okolicznościowe przemówienia wygłosili: Wicestarosta Krasnostawski Pan Henryk Czerniej oraz Przewodniczący Rady Rodziców I LO Pan Sławomir Figiel.

     Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego w imieniu młodzieży z ILO podziękowali pedagogom za całoroczny trud, wręczając kwiaty Pani Dyrektor Edycie Fideckiej,  Pani Wicedyrektor Annie Patejuk, Pani  Kierownik Internatu Iwonie Malessie  oraz obdarzając słodkimi upominkami nauczycieli i wychowawców.

     Prowadząca uroczystość Katarzyna Dudek,  w imieniu  Pani Katarzyny Nowackiej ( opiekuna SU ) i swoim, podziękowała za owocną współpracę koleżankom i kolegom z Samorządu Uczniowskiego.

     W beztroski  nastrój wprowadziła zebranych wakacyjna piosenka wykonana przez duet: Julia Grabek & Agata Kneć, uczennice z kl.Ia. Nad stroną techniczną spotkania czuwali dźwiękowcy z klasy Ia: Michał Bojarczuk i Paweł Chwałek.
Uroczystość zorganizowała klasa II c, pracę nad scenografią koordynowała uczennica  Karolina Koterwas. Nad całością czuwała pani Dorota Matysiak, wychowawczyni II c.

Życzymy wspaniałych wakacji !

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2017 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie