Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

I Liceum w okręgowym etapie XLIV Olimpiady Geograficznej

Opublikowano: wtorek, 20, luty 2018 13:38


    

     10 lutego 2018 r. na Wydziale Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMCS cztery uczennice naszego liceum wzięły udział w zmaganiach olimpijskich. Ilona Roman i Izabela Stasiuk z kl. III A oraz Julia Wrona z kl .II B i Agata Troć z kl. IIC mogły uczestniczyć w olimpiadzie dzięki wysokim ocenom uzyskanym za prace naukowe oparte na badaniach terenowych.
     Nauczycielka geografii, p. Anna Chmielewska, otrzymała specjalne podziękowania od Komitetu Olimpiady za przygotowanie największej liczby uczniów.


     Zawody rozgrywane były w roku 100-lecia Polskiego Towarzystwa Geograficznego. Z tej okazji uczniowie mogli wysłuchać relacji naukowców
z wypraw i badań polarnych, które mają miejsce od wielu lat w Archipelagu Svalbard. Tam, na Spitzbergenie, UMCS posiada stację badawczą, gdzie aktywnym bywalcem jest dr hab. Jan Rodzik, prof. UMCS.  Profesor Rodzik, pełniąc funkcję przewodniczącego Komitetu Okręgowego Olimpiady Geograficznej, oprowadził młodzież po wystawie polarnej, gdzie pośród eksponatów barwnie opowiadał
o przygodach i pracy w arktycznej placówce uniwersyteckiej.
     Poszerzanie horyzontów zawsze wzbogaca, a podejmowanie kolejnych wyzwań przynosi naszym uczniom poczucie wartości i podnosi ich samoocenę. Gratulujemy!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie