Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

Kolejny projekt Erasmus +

Opublikowano: piątek, 02, marzec 2018 12:07


     Dwie uczennice z naszej szkoły (Aleksandra Wolanin i Martyna Haratym z klasy II b) rozpoczęły już przygotowania do kolejnej wymiany młodzieży
w ramach programu Erasmus+. W poniedziałek (26.02) wzięły udział w spotkaniu organizacyjnym, poprzedzającym wyjazd na Węgry, gdzie odbędzie się projekt. Wymiana potrwa 10 dni: od 19 do 29 marca,
z której skorzystają młodzi ludzie w przedziale wiekowym 14-18 lat z sześciu krajów europejskich. Tym razem projekt adresowany jest do osób wrażliwych społecznie, zainteresowanych sztuką ulicy, wyrażoną w formie graffiti. Uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w warsztatach, prowadzonych przez  profesjonalnych graficiarzy.


     Życzymy owocnego pobytu oraz z niecierpliwością czekamy na powrót
z ciekawymi pomysłami na podobne inicjatywy w naszej społeczności lokalnej.
     Wyjazd jest organizowany wspólnie z II Liceum im. C.K. Norwida, dzięki współpracy z zamojskim stowarzyszeniem HEureka Generator, które jest polskim partnerem projektu realizowanego w ramach Erasmus +.  Tym razem  opiekę nad młodzieżą będzie sprawował nauczyciel II Liceum pani Ewa Łubińska - nauczyciel języka angielskiego.

Organizator projektu: Co-Efficient, Budapest, Węgry

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie