Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

Indeks dla utalentowanej Ilony!!!

Opublikowano: czwartek, 19, kwiecień 2018 08:30                            
                                                                 Artysta jest niczym bez talentu,
                                                                 A talent jest niczym bez pracy.
                                                                                              Emil Zola

     10 kwietnia 2018 r. Ilona Roman, uczennica klasy IIIA zdobyła indeks w V Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Krajobraz wokół mnie, zorganizowanym przez Instytut Architektury Krajobrazu na Wydziale Matematyki, Informatyki i Architektury Krajobrazu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Pejzaż Ilony pt. Jesień bardzo podobał  się Jury – uczennica została laureatką II miejsca.
       Celem konkursu jest popularyzacja wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych wiedzy na temat różnorodności krajobrazów Polski. Zachęcenie młodych ludzi do poszukiwania w swoim najbliższym otoczeniu cennych krajobrazów, osobliwości ze świata roślin i zwierząt, wzbudzenie w uczniach artystycznego spojrzenia na otaczającą naturę oraz człowieka, aby stała się dla nich inspiracją oraz impulsem do samodzielnego rozwoju.

Dodatkowo formuła konkursu jest metodą promocji kierunku studiów Architektura Krajobrazu, którego absolwenci w przyszłości będą chronić, pielęgnować oraz kształtować otaczającą nas przestrzeń.
    Należy dodać, że Ilona to utalentowana artystycznie uczennica, która stale rozwija swoje pasje i uzdolnienia. Inspiruje do poszukiwań, realizuje często niemożliwe pomysły, łączy różne dziedziny sztuki… Oby tak dalej. Za sukcesy Ilony nie tylko w dziedzinie artystycznej trzymamy kciuki!!!

Gratulujemy i życzymy powodzenia na maturze!

Do konkursu maturzystka przygotowywała się pod kierunkiem  p. Anny  Kosmowskiej.


   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie