Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

Wojewódzkie mistrzynie poprawności językowej z Jagiełły

Opublikowano: czwartek, 19, kwiecień 2018 22:23


 

     Katarzyna Dudek z klasy IIB  i Izabela Stasiuk z klasy IIIA to nasze   znawczynie pięknej i poprawnej polszczyzny. Humanistki z Jagiełły po raz kolejny udowodniły, że znają tajniki języka ojczystego, mają bogate słownictwo, potrafią biegle odmieniać przez przypadki nawet najtrudniejsze polskie nazwiska, nieobca jest im także znajomość polskiej ortografii i interpunkcji, a związki frazeologiczne nie mają przed nimi tajemnic.
      W VI Wojewódzkim Konkursie Poprawności Językowej – Mówię i piszę po polsku Katarzyna została laureatką pierwszego miejsca, poprawiając swój ubiegłoroczny wynik ( III miejsce), Izabela piątego.

Uczennica klasy IIB otrzymała indeks na wybrany kierunek studiów prowadzonych przez Instytut Filologii Polskiej KUL i pamiątkową statuetkę dla szkoły oraz dodatkowe wyróżnienie dla najlepszego uczestnika konkursu z powiatu. Obie uczennice uhonorowano cennymi nagrodami rzeczowymi – laptop, głośnik, pamięć zewnętrzna.
     W konkursie zorganizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie we współpracy z pracownikiem naukowym Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, panią Anną Majewską - Wójcik dziewczęta pokonały 52. uczestników z 28. szkół całego województwa! Bardzo dobre wyniki uczennic to efekt solidnej, systematycznej pracy całego zespołu: Katarzyny, Izabeli i ich nauczycielki, p. Anny Kosmowskiej.

 Laureatkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

                    Dumna z sukcesów swoich uczennic, Anna Kosmowska

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie