Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

Weronika Mróz laureatką Ogólnopolskiego Konkurs Matematyczno-Informatycznego "Zobaczyć Matematykę".

Opublikowano: piątek, 20, kwiecień 2018 19:21


    
     Z dumą informujemy, że Weronika Mróz, uczennica klasy trzeciej o profilu biologiczno-chemicznym została laureatką X edycji Ogólnopolskiego Konkurs Matematyczno-Informatycznego "Zobaczyć Matematykę". Jej praca zatytułowana "Matematyka zapomnianych mistrzów" została nagrodzona nagrodą III stopnia. Począwszy od roku 2014 organizatorem konkursu jest Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie. W Jury zasiadają pracownicy Wydziału Matematyki Stosowanej AGH. Weronika zdobyła tytuł laureata tego konkursu już drugi rok z rzędu.

 Celem konkursu „Zobaczyć Matematykę” jest propagowanie matematyki za pomocą szeroko dostępnych narzędzi komputerowych, jakimi są: przeglądarki internetowe i oprogramowanie niekomercyjne. Tematem pracy powinna być wizualizacja zagadnienia związanego z matematyką, przedstawiona w atrakcyjny sposób, ułatwiający zrozumienie prezentowanych treści dzięki wykorzystaniu środków technicznych.

Po dokładnym przeanalizowaniu prac zakwalifikowanych do finału X edycji konkursu, Jury postanowiło przyznać: jedną nagrodę drugiego stopnia, jedną nagrodę trzeciego stopnia oraz trzy wyróżnienia.

W konkursie wziął udział również inny uczeń naszej szkoły, Jakub Bielawski z klasy pierwszej, który został finalistą konkursu, a jego praca znalazła się w najlepszej ósemce.

Opiekę merytoryczną nad pracami naszych uczniów sprawowała nauczycielka matematyki, pani Katarzyna Nowacka.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie