Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

Jagiellończycy zwycięzcami w Konkursie Motoryzacyjnym!

Opublikowano: niedziela, 22, kwiecień 2018 11:25


     Nasi uczniowie zajęli I miejsce w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Drużyna wystąpiła w składzie: Kacper Moń, Wojciech Marucha i Łukasz Bojarczuk pod opieką pana Mirosława Patejuka. Celem Turnieju jest podnoszenie kultury społeczeństwa i działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa młodzieży ponadgimnazjalnej.  Konkurs popularyzuje  znajomość przepisów o ruchu drogowym i wiedzę motoryzacyjną, dąży do  kształtowania partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu, głosi potrzebę  bezpiecznego zachowania się jako uczestnika ruchu drogowego.


     W zawodach wzięło udział 6 drużyn z powiatu krasnostawskiego. Zawodnicy zmagali się z zadaniami testowymi z zakresu: zasad i przepisów o ruchu drogowym, znaków drogowych, sytuacji w ruchu drogowym, historii polskiej motoryzacji. Następnie wykonywali zadania praktyczne: przygotowanie pojazdu do jazdy, jazda sprawnościowa samochodem z tzw. „talerzem Stewarta” oraz udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej. Rywalizacja była zacięta, zwłaszcza, że w 4. drużynach  szkół byli uczniowie, którzy na co dzień spotykają się z zagadnieniami motoryzacyjnymi ze względu na kierunki kształcenia. Umiejętności naszych zawodników były jednak  nie do pokonania!

Gratulujemy!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie