Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

Kolejny humanistyczny sukces Jagiellończyka!

Opublikowano: poniedziałek, 23, kwiecień 2018 22:17


    
     21 kwietnia 2018 r. w Białymstoku odbył się finał Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie.
Z województwa lubelskiego zakwalifikowało się do eliminacji centralnych tylko 4. zawodników,  w tym uczeń naszej szkoły: Kamil Dzida z klasy III b pod opieką p. Anny Patejuk.
    Zmagania olimpijskie polegały m.in.na rozwiązaniu testu
w formie arkusza egzaminacyjnego oraz napisaniu wypracowania ze zmiennego programu tematycznego. Celem olimpiady jest rozbudzanie zainteresowań problematyką społeczną, polityczną oraz promowanie uczniów szczególnie uzdolnionych. W tym roku zadania okazały się dosyć trudne, ale Kamil nie zawiódł i poradził sobie z nimi bardzo dobrze, uzyskując tytuł finalisty etapu centralnego!

     Nagrodą  w tej olimpiadzie są indeksy na wyższe uczelnie m.in. na Akademię Pomorską w Słupsku,Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy,  Uniwersytet w Białymstoku,Uniwersytet Śląski w Katowicach,Uniwersytet Szczeciński, Politechnikę Białostocką, Politechnikę Gdańską,Politechnikę Świętokrzyską, Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie, Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu,Uniwersytet Warszawski,Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie.

Przed Kamilem egzamin maturalny i wybór kierunku studiów. Serdecznie gratulujemy mu sukcesu i życzymy powodzenia na maturze!

 

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie