Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

Doposażenie bazy dydaktycznej szkół ogólnokształcących, dla których Powiat Krasnostawski jest organem prowadzącym

Opublikowano: wtorek, 24, kwiecień 2018 10:01


 

Umowa do projektu „Doposażenie bazy dydaktycznej szkół ogólnokształcących, dla których Powiat Krasnostawski jest organem prowadzącym w celu poprawy jakości kształcenia w zakresie kompetencji kluczowych” podpisana.


Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.
31 października 2017 r. pomiędzy Województwem Lubelskim a Powiatem Krasnostawskim została podpisana umowa, dzięki której uczniowi I Liceum Ogólnokształcącego im. Wł. Jagiełły w Krasnymstawie oraz II Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Krasnymstawie będą mogli korzystać z nowocześnie wyposażonych pracowni szkolnych, ze szczególnym uwzględnieniem matematyczno-przyrodniczych i ICT.


Projekt jest realizowany w ramach działania 13.7 Infrastruktura szkolna RPO WL na lata 2014 – 2020. Wnioskodawcą jest powiat krasnostawski. Budżet projektu wynosi 476564,58 zł - 27% wkładu własnego - 127846,73; 73% z środków unijnych - 348717,85.
Głównym celem projektu jest poprawa jakości usług edukacyjnych w zakresie kształcenia ogólnego na poziomie ponadgimnazjalnym na terenie powiatu krasnostawskiego poprzez zakup wyposażenia do pracowni szkolnych ukierunkowanego na  rozwój kompetencji kluczowych na rynku pracy (matematyczno-przyrodniczych i ICT). Ponadto wdrożone zostaną rozwiązania ułatwiające zastosowanie nauczania eksperymentalnego, indywidualizację pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych, innowacyjności oraz pracy zespołowej.  
Dzięki uczestnictwu w projekcie nasze licea staną się konkurencyjne w stosunku do innych szkół  tego typu na terenie województwa lubelskiego, a młodzież wybierająca I Liceum Ogólnokształcącego w Krasnymstawie lub II Liceum Ogólnokształcącego  w Krasnymstawie zyska gwarancję jeszcze wyższego poziomu edukacji.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie