Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

Ostatnie spotkanie z „Misją MED”

Opublikowano: poniedziałek, 07, maj 2018 08:11


    

     Uczniowie klasy I i II o profili biologiczno-chemicznym, jak co miesiąc, uczestniczyli w zajęciach realizowanych na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, w ramach projektu „Misja MED”.
     Grupa z naszej szkoły brała udział w dwóch modułach. Pierwszy zatytułowany  „Chodzą geny po laboratorium…” dotyczył reakcji polimerazy u gronkowca złocistego. Podczas kolejnego modułu „Narząd ruchu pod lupą” wcieliliśmy się w studentów chirurgii i ćwiczyliśmy nasze manualne zdolności szycia chirurgicznego na owocach i świńskiej nóżce. Ku naszemu zdziwieniu mieliśmy również możliwość wizyty w prosektorium. Każdy z uczniów mógł stwierdzić, czy medycyna to kierunek dla niego.


     Niestety, był to już nasz ostatni wyjazd. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy brać udział w zajęciach prowadzonych na tak wysokim poziomie. We wrześniu czeka nas olimpiada sprawdzająca nasze wiadomości zdobyte podczas warsztatów „Misja MED”.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie