Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

PLAKAT

   

Droga Gimnazjalistko, Drogi Gimnazjalisto!!!

Przed Tobą bardzo ważny moment podejmowania decyzji edukacyjnej a I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie to bardzo dobry wybór.

Udostępniony został do Twojej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą vEdukacja Nabór.

  • Zaloguj się na stronie internetowej
    www.lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat
  • Przejrzyj ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować i wypełnij wniosek.

    WAŻNE!!!

Wydrukuj wypełniony wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym)
i przynieś go do sekretariatu I LO.

Zrób to najpóźniej do 15 czerwca 2018, do godziny 15:00

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w naszej szkole.

  • Od 4 lipca 2018, od godziny 10:00 możesz sprawdzić listę osób zakwalifikowanych do przyjęcia oraz, aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, dostarcz do sekretariatu szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Należy to zrobić do 6 lipca 2018, do godziny 14:00.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Jagiełło – szkoła sukcesu. Dołącz do nas!

   

perspektywy 2018

   

EuroWeek 2018

Opublikowano: piątek, 11, maj 2018 13:17


      W tym roku nasi uczniowie, wraz z p. Anną Chmielewską, znów spędzili 5 dni na obozie szkoleniowym EuroWeek – Szkoła Liderów w Sudetach.
     Warsztaty odbywały się w Kotlinie Kłodzkiej w Międzygórzu. Niezwykle urokliwa, maleńka miejscowość wciśnięta pomiędzy wzniesienia Masywu Śnieżnika od razu zdobyła nasze serca. Słońce, piękne okoliczności przyrody i entuzjazm wolontariuszy dały nam poczucie wakacyjnej atmosfery, mimo iż czas wypełniała nam praca.
    EuroWeek to edukacyjny obóz, na którym młodzież rozwija najbardziej cenione w chwili obecnej umiejętności społeczne: przewodzenia, autoprezentacji oraz pracy w zespole. Zajęcia prowadzone były w języku angielskim. Obowiązywał uśmiech, punktualność i zapał do wykonywania zadań. Projekt tętnił życiem dzięki tańcom i energetycznej muzyce, bez której nie potrafili długo wytrzymać szczególnie latynoscy wolontariusze. Młodzież pracowała pod kierunkiem młodych szkoleniowców z Dominikany, Meksyku, Kolumbii, Urugwaju oraz z Chin, Indonezji, Indii, a także z Etiopii i Kosowa.

Tempo warsztatów i entuzjazm przenikający wspólne działania sprawił, że tańcom, śpiewom i konwersacjom w języku angielskim nie było końca … i tak do samego Krasnegostawu .
Grupa wróciła ze świeżym, a może nawet magicznym spojrzeniem w przyszłość. Uczestnicy otrzymali certyfikaty ukończenia Szkoły Liderów – EuroWeek.

     Nasze liceum już zarezerwowało termin wyjazdu na przyszły rok szkolny. Jak co roku, zapraszamy na tę eskapadę przede wszystkim uczniów klas pierwszych. Przybywajcie do Jagiełły !!!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

Facebook  

   

pomnik

   

brazowe liceum 2017 net

 

   
Copyright © 2018 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie